SEVROLL_Ewerest_Universal.jpg

Szafa ze skosem Sevroll – System Everest

Szafa ze skosem Sevroll charakterystyka – Systemu Everest

Znacznym wyzwaniem jest zagospodarowanie tzw. trudniejszych przestrzeni czyli np. różnego rodzaju skosów, poddaszy czy też miejsc pod schodami. W takich obszarach najlepiej sprawdzają się meble na wymiar. Firma Sevrollproponuje idealne rozwiązanie: System Gemini 10 Everest linia Foxprzeznaczony do wykonywania drzwi przesuwnych ze skosem na torze podwójnym  z dolnym torem jezdnym. Produkt ten w prosty sposób umożliwia budowę skrzydeł drzwiowych do szaf, właśnie w takich niesymetrycznych przestrzeniach, tym samym zagospodarowując nawet najbardziej niedostępne miejsca.

Konstrukcja systemu szaf przesuwnych ze skosem oparta o system Everest

Konstrukcja systemu powstała na bazie cenionego przez klientów Sevroll systemu Gemini 10, natomiast do budowy skrzydeł drzwiowych rekomendowana jest rączka FOX. Rączka ta jest oferowana na rynku w siedmiu najpopularniejszych kolorach wykorzystywanych w nowoczesnych zabudowach tj. w srebrnym, złotym, jasnym brązie, jasnym szczotkowanym brązie, szczotkowanej czerni, szczotkowanym koniaku i białym połysku. Dodatkowo klient ma do wyboru szeroką kolorystykę lakieru(zarówno mat jak i połysk) oraz folii drewnopodobnej. Prezentowany system opiera się na torze dolnym i górnym Gemini oraz specjalnym torze Everest. Tor Everest w łatwy sposób jest mocowany do wnętrza zabudowy, a jego funkcjonalny kształt oparty na prostych liniach nadaje systemowi elegancji i delikatności.

System Sevroll Everest - przykładowa aranżacja szafy ze skosem

Zalety systemu Everest do szaf przesuwnych ze skosem

W nowoczesnych wnętrzach tor może być eksponowany jako główna ozdoba. System Gemini 10 Everest pozwala na stworzenie indywidualnych projektów dopasowujących się do wnętrzai wymagań nabywcy. W oparciu o niego klient może dowolnie konstruować drzwi z mieszanym lub jednolitym wypełnieniem, pamiętając, że lustro można zastąpić szkłem kolorowym, szybą matową lub bezpieczną. Do łączeń wykorzystujemy specjalne łączniki, które można zastosować zarówno w pionie, jak i w poziomie. System ma wiele zalet estetycznych i funkcjonalnych, łączy w sobie ponadczasowe wzornictwo z wysoką jakością techniczną. Inspiruje do stworzenia nowej, ciekawej i niepowtarzalnej przestrzeni.