Nowoczesne systemy do garderoby. Praktyczne i funkcjonalne wyposażenie dla wnętrz w dobrym stylu

Nowoczesne systemy do garderoby

Nowoczesne garderoby tym różnią się od tych tradycyjnych, że zamiast klasycznych mebli, do ich urządzenia używa się specjalnych, bardzo przemyślanych systemów. Taki system zabudowy wnętrz pozwala wykorzystać każdą, nawet najmniejszą przestrzeń, zapewniając jej użytkownikom komfort i sporą funkcjonalność. Jak należy korzystać z podobnych systemów? W jaki sposób ich elementy potrafią wpłynąć na odbiór każdej, nawet najmniejszej garderoby?

Systemy szaf przesuwnych do garderoby. Jak wybrać te najlepsze?

Kluczem do aranżacji garderoby oraz do wyboru odpowiedniego systemu zabudowy – takiego, który będzie potrafił stworzyć garderobę piękną, nowoczesną, wygodną i funkcjonalną – jest dopasowanie. Wybrany system ma być dopasowany do garderoby tak samo, jak garderoba ma być dopasowana do jej użytkowników. Ponieważ wybór taki dla laika nie musi być wcale sprawą prostą, warto poradzić się swoich wykonawców lub po prostu ekspertów z dziedziny aranżacji wnętrz. Jakiej odpowiedzi można od nich oczekiwać?

W TOP 3 najczęściej i najchętniej polecanych systemów do garderoby u większości profesjonalistów znajdują się systemy firmy Sevroll.

Sevroll posiada systemy do drzwi przesuwnych oraz akcesoria meblowe, dzięki którym można w prosty sposób stworzyć wymarzoną garderobę zawierającą:

Firma Sevroll, co bardzo ważne, zapewnia również wykończenie ściśle dopasowane do potrzeb użytkowników – tak pod względem formy zabudowy, jak i jej kolorów.

Wieszaki do garderoby.jpg [56.38 KB]

Kosze i pantografy do praktycznej garderoby. Dlaczego warto je mieć?

Estetyczne i funkcjonalne systemy zabudowy i to, jak garderoba prezentuje się na zewnątrz, jest niezwykle ważne. Co równie ważne jest jednak to, co mieści się we wnętrzu tych wszystkich szaf przesuwnych, a raczej co mieścić się w nich może. W tym zaś elemencie możliwości są naprawdę spore. W każdej, nowoczesnej garderobie powinno się znaleźć miejsce na:

  • kosze cargo – lekkie, pojemne i bardzo przydatne do segregowania różnych rzeczy;
  • pantografy – zamontowanie w szafie pantografu zwiększa jej pojemność i pozwala zagospodarować nawet tę najtrudniej dostępną przestrzeń;
  • lekkie szuflady na cichych prowadnicach – szuflady to dla wielu obowiązkowe wyposażenie szafy przesuwnej w garderobie. Jeśli są dobrane właściwie, potrafią zwiększyć pojemność szafy, bez ograniczania swobody korzystania z pozostałych jej elementów.

Korzyści płynące z wszelkiego rodzaju dodatków do szaf przesuwnych potrafią zmienić zwykłą garderobę w pomieszczenie, z którego zwyczajnie nie chce się wychodzić. I chyba w tym tkwi jedyne niebezpieczeństwo ich posiadania.