Handlowiec - Oddział Wrocław | Intar.pl

Intar Sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Handlowiec - Oddział Wrocław
intar handlowiec.jpg [373.58 KB]

Zadania na Twoim Stanowisku:

  • obsługa klientów hurtowych, inwestycyjnych,
  • utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych,
  • kształtowanie i realizowanie strategii sprzedaży i marketingu,
  • koordynacja wysyłek i działań logistycznych,
  • praca mobilna i stacjonarna.

Poszukujemy kandydatów, których charakteryzuje:

  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i ofertowania produktów,
  • prawo jazdy kat. B - z doświadczeniem min. 3 lat
  • samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na działanie i wynik,
  • mile widziana znajomość branży akcesoriów meblowych.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania,
  • cykl szkoleń branżowych,
  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

       - aplikuj