Specjalista ds. e-commerce | Intar.pl

Intar Sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. e-commerce
Obraz1.png [149.89 KB]

Zadania na Twoim Stanowisku:

  • udział w projektach e-commerce
  • udział w opracowaniu i realizacja strategii marketingowej w internecie
  • zarządzenie i rozwój sklepu internetowego intar.pl
  • prowadzenie firmowych profili społecznościowych

Poszukujemy kandydatów, których charakteryzuje:

  • zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami w zakresie e-commerce,
  • doświadczenie  w projektach e-commerce
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych
  • pomysłowość, samodyscyplina, samodzielność i nastawienie na działanie i wynik,
  • nastawienie na szukanie rozwiązań, współpraca w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania