O firmie

Kraków_
O firmie

Jesteśmy wieloodziałowym przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją materiałów do produkcji mebli oraz elementów wykończenia wnętrz.

Oferujemy produkty najbardziej renomowanych firm branży materiałów do produkcji mebli oraz usługi zaawansowanej obróbki materiałów meblarskich.

Firma Intar powstała w 1992 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Początkowo główną działalnością firmy był handel tarcicą, płytami drewnopochodnymi oraz stolarką budowlaną. Firma od początku swego istnienia dynamicznie się rozwijała prowadząc działalność zarówno w branży materiałów do produkcji mebli, jak i w branży materiałów budowlanych oraz wykończenia wnętrz. Ewolucja firmy przebiegała jednak w kierunku stopniowego odchodzenia od handlu materiałami budowlanymi na rzecz zaangażowania w branżę materiałów do produkcji mebli. Do 2010 roku Intar konsekwentnie rozwijał szczególnie hurtową sprzedaż płyt drewnopochodnych, osiągając pozycję lidera wśród firm handlowych tej specjalności. W kolejnych latach Intar poszerzył spektrum swojej działalności wprowadzając do swojej oferty szeroki asortyment okuć i akcesoriów meblowych oraz szeroko inwestując w rozwój parku maszynowego we własnych stolarniach.

Prowadzimy działalność w 8 oddziałach na terenie Polski. W każdym z oddziałów posiadamy obszerne magazyny, stolarnie wyposażone w nowoczesne obrabiarki oraz salony sprzedaży wyposażone w atrakcyjnie zaaranżowane ekspozycje. Nadal jesteśmy liderem pod względem wielkości sprzedaży hurtowej płyt drewnopochodnych, jednak dzięki zaangażowaniu w rozwój kompleksowej oferty dla małych i średniej wielkości firm branży meblarskiej udało nam się również zdobyć pozycję dostawcy pierwszego wyboru na rynkach lokalnych, w których działają nasze oddziały.

 

Nasza misja

Pomagamy naszym klientom w tworzeniu, produkcji i montażu mebli oraz elementów wykończenia wnętrz.

Pragniemy, aby procesy zaopatrzenia, produkcji  i montażu przebiegały w ich firmach w sposób maksymalnie łatwy i efektywny.

Pragniemy, aby współpracujący z nami klienci w pełni realizowali swoje cele, marzenia i ambicje, dlatego z pełnym zaangażowaniem dążymy do tego, aby ułatwić im osiąganie sukcesów.

shutterstock_1815795836

Co robimy?

Specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów do produkcji i montażu mebli oraz elementów wykończenia wnętrz.

Świadczymy usługi zaawansowanej obróbki materiałów meblarskich.

Produkujemy szeroki asortyment komponentów meblowych: formatki meblowe, fronty, korpusy meblowe, szkielety mebli tapicerowanych oraz inne komponenty meblowe zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem naszych klientów.

Pośredniczymy we współpracy pomiędzy klientami finalnymi urządzającymi swoje mieszkania a firmami stolarskimi i projektantami wnętrz.

shutterstock_542958913

Nasi klienci

małe i średniej wielkości firmy meblarskie i stolarskie
firmy zajmujące się montażem mebli, podłóg i drzwi
duże firmy, dla których Intar jest dostawcą materiałów do produkcji mebli
firmy, dla których Intar jest kooperantem w zakresie produkcji komponentów meblowych
firmy handlowe: hurtownie meblowe, hurtownie budowlane, sklepy meblowe
klienci indywidualni i majsterkowicze

Dlaczego my?

Łatwość i wygoda dokonywania zakupów

Bogata kompleksowa oferta

Dostępność towarów „od ręki” dzięki utrzymywaniu odpowiednich stanów magazynowych

Stolarnie wyposażone w nowoczesne obrabiarki

Współpraca z najbardziej renomowanymi dostawcami w branży

Szybkość i terminowość dostaw oraz realizacji zleceń

Dostęp do zaawansowanych narzędzi do projektowania mebli

Atrakcyjnie zaaranżowane ekspozycje

Współpraca z projektantami i technologami

Elastyczne warunki finansowania zakupów (limity kredytowe, faktoring)

Doradztwo

Gwarantowana jakość

Zobacz również