Specjaliści

Chcesz mieć stały dostęp do nowych zleceń i zarządzać obsługą swoich zamówień z poziomu wygodnego panelu, dostępnego w trybie 24/7? Nawiąż współpracę biznesową z Intar! Naszym partnerom regularnie wysyłamy zlecenia dla naszych klientów detalicznych z różnych lokalizacji, co pozwala zwiększyć liczbę obsługiwanych zamówień.

Partnerzy biznesowi Intar mają też stały dostęp do panelu B2B, w którym mogą kontrolować stan swoich zamówień, składać zlecenia na usługi cięcia i oklejania, wybierać najwygodniejsze opcje dostawy oraz korzystać z zawsze aktualnego, rozbudowanego katalogu produktów.

Jedną z największych zalet współpracy z Intar dla stolarzy jest możliwość korzystania z wielofunkcyjnego, przejrzystego konfiguratora mebli, który znacznie ułatwia i przyspiesza proces tworzenia zleceń dla Klientów. W konfiguratorze można zaprojektować dowolną bryłę meblową do kuchni lub garderoby, z dostępem do podglądu 3D w czasie rzeczywistym, szerokimi możliwościami personalizacji każdego elementu oraz wizualizacją całości zlecenia.

Jeśli zależy Ci na podniesieniu jakości swoich usług oraz sprawnej realizacji każdego zlecenia, to współpraca z Intar jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Ciągły dostęp do nowych zleceń

Współpracując z Intar będziesz pozyskiwał nowe zlecenia dla klientów detalicznych, którzy złożą zapytanie przez naszą stronę internetową.

Bogata oferta produktowa

Przez nasz panel B2B zyskujesz pełen dostęp do tysięcy produktów wysokiej jakości w najlepszych cenach.

Wsparcie w zakresie marketingu

Naszym partnerom udzielamy pełnego wsparcia w zakresie marketingu oraz wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie realizacji ich zleceń.

Wygodne projektowanie

Dzięki współpracy z Intar możesz szybko i wygodnie zaprojektować każdy zestaw mebli, zlecony przez Twoich Klientów, dzięki dostępowi do nowoczesnego konfiguratora brył meblowych. Konfigurator krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces tworzenia brył meblowych, dając dostęp do podglądu 3D na każdym etapie prac oraz końcowej wizualizacji, którą możesz przedstawić swoim Klientom.

Projektowanie mebli w konfiguratorze jest proste i intuicyjne, a całość pracy odbywa się w wygodnym, prostym w obsłudze panelu. Dzięki bardzo rozbudowanym możliwościom personalizacji bez trudu dostosujesz wymiary, kolory i inne parametry każdej bryły meblowej, a następnie szybko uzyskasz jej rozkrój i wycenę oraz zgłosisz zlecenie do realizacji. Z konfiguratorem brył meblowych Twoja praca stanie się prostsza, niż możesz to sobie wyobrazić!

shutterstock_1492614206 1

Jak podjąć współpracę z Intar?

Zarejestruj się

Zarejestruj się w naszym systemie korzystając z formularza na dole strony

Rozmowa z przedstawicielem

W ciągu 2 dni roboczych od wypełnienia formularza skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel w celu omówienia szczegółów współpracy

Realizacja nowych zleceń pochodzących z Intar

Po przystąpieniu do naszej sieci specjalistów otrzymasz dostęp do nowych zleceń

Dla kogo współpraca z Intar?

csm_K5413_RO
Monterzy mebli

Współpraca z Intar to dla Ciebie same korzyści. Przede wszystkim dostęp do innowacyjnego i prostego w obsłudze konfiguratora mebli, ułatwiającego i przyspieszającego projektowanie. Zyskasz również pakiet szkoleń i dostęp do naszych katalogów produktowych. Do naszych partnerów biznesowych kierujemy również klientów detalicznych, co pozwala na stałą aktualizację bazy zleceń.

15.3_Kaindl
Monterzy podłóg

Podejmując współpracę biznesową z Intar zyskujesz dostęp do szerokiej bazy podłóg i akcesoriów monterskich wysokiej jakości i w przystępnych cenach, a także wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie realizacji Twoich zleceń. Masz też stały dostęp 24/7 do swojego konta na naszym portalu partnerskim, gdzie możesz śledzić status realizacji każdego zlecenia i składać nowe dyspozycje. Będziemy do Ciebie kierować klientów detalicznych, zapewniając Ci stały dopływ zleceń.

19.3_Artykuł blogowy_drzwi_zdjęcie3
Monterzy drzwi

Współpraca z Intar dla monterów drzwi to szeroki pakiet korzyści w postaci stałego dostępu do portalu B2B, szkoleń, katalogów produktowych oraz akcesoriów w przystępnych cenach. Jedną z najważniejszych zalet jest jednak stały dostęp do nowych zleceń, przesyłanych naszym partnerom regularnie przez Intar, co pozwala zwiększać bazę klientów. Zapewnimy Ci również pakiet szkoleń.

Zarejestruj się – dołącz jako specjalista

Nasz konsultant skontaktuje się z tobą w ciągu 2 dni roboczych