Projektanci

Zachęcamy projektantów wnętrz i architektów do podjęcia współpracy z firmą Intar. Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem materiałów do produkcji mebli, z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz ośmioma centrami dystrybucyjnymi na ternie kraju.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy dostęp do regularnie aktualizowanej, bardzo bogatej oferty produktowej, co pozwala komponować niezmiernie szeroką paletę różnorodnych projektów. Co bardzo ważne, w każdym z naszych oddziałów posiadamy przestronne showroomy, dające cenną możliwość prezentacji swoich projektów Klientom.

Zaletą współpracy z Intar dla projektantów jest również rozbudowany system specjalistycznych szkoleń, a także umowy prowizyjne, dzięki czemu współpraca odbywa się na jasnych i przejrzystych zasadach finansowych, korzystnych dla obu stron.

Ciągły dostęp do nowych zleceń

Współpracując z Intar będziesz pozyskiwał nowe zlecenia dla klientów detalicznych, którzy złożą zapytanie przez naszą stronę internetową.

Bogata oferta produktowa

Przez nasz panel B2B zyskujesz pełen dostęp do tysięcy produktów wysokiej jakości w najlepszych cenach.

Wsparcie w zakresie marketingu

Naszym partnerom udzielamy pełnego wsparcia w zakresie marketingu oraz wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie realizacji ich zleceń.

Wygodne projektowanie

Dzięki współpracy z Intar możesz szybko i wygodnie zaprojektować każdy zestaw mebli, zlecony przez Twoich Klientów, dzięki dostępowi do nowoczesnego konfiguratora brył meblowych. Konfigurator krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces tworzenia brył meblowych, dając dostęp do podglądu 3D na każdym etapie prac oraz końcowej wizualizacji, którą możesz przedstawić swoim Klientom.

Projektowanie mebli w konfiguratorze jest proste i intuicyjne, a całość pracy odbywa się w wygodnym, prostym w obsłudze panelu. Dzięki bardzo rozbudowanym możliwościom personalizacji bez trudu dostosujesz wymiary, kolory i inne parametry każdej bryły meblowej, a następnie szybko uzyskasz jej rozkrój i wycenę oraz zgłosisz zlecenie do realizacji. Z konfiguratorem brył meblowych Twoja praca stanie się prostsza, niż możesz to sobie wyobrazić!

shutterstock_1492614206 1

Jak podjąć współpracę z Intar?

Zarejestruj się

Zarejestruj się w naszym systemie korzystając z formularza na dole strony

Rozmowa z przedstawicielem

W ciągu 2 dni roboczych od wypełnienia formularza skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel w celu omówienia szczegółów współpracy

Realizacja nowych zleceń pochodzących z Intar

Po przystąpieniu do naszej sieci specjalistów otrzymasz dostęp do nowych zleceń

Zarejestruj się – dołącz jako projektant

Nasz konsultant skontaktuje się z tobą w ciągu 2 dni roboczych