csm_K5413_RO.jpg

Najmodniejsze dekory synchroniczne stosowane w meblach

Najmodniejsze dekory synchroniczne stosowane w meblach  – Dąb ENDgrain firmy Kaindl

Branża meblarska w Polsce z roku na rok udowadnia, że kroczy ramię w ramię ze światowymi trendami. Na europejskim rynku meblarskim jesteśmy w pierwszej trójce. Doskonale odczytujemy bieżące trendy i śmiało za nimi podążamy. Producenci płyt meblowych i ich najnowsze kolekcje imitujące naturalne drewno, czy kolekcja płyt meblowych w dekorach betonów, mocno zostawiają w tyle konkurencje.

Kaindl
Firma Kaindl jest firmą z ponad 100 letnim doświadczeniem w branży meblarskiej, jest uznawana za lidera w obszarze wzornictwa wnętrz. Kolekcja wybranych płyt meblowych i blatów Kaindl dostępna jest w ofercie firmy Intar i oferuje dekory wyróżniające się najnowszymi wzorami, strukturami, a także niepodważalną jakością. Z pewnością nie można przejść obojętnie obok płyt, które wyróżnia dwustronna struktura synchroniczna. Dekor na płycie  pozwala dostrzec wszystkie aspekty piękna dekoru również za pomocą dotyku. Celem było maksymalne zbliżenie się do natury, a dzięki strukturze synchronicznej ten cel został osiągnięty - z precyzją i zachwycająca starannością odtworzono rysunek drewna jak i fakturę powierzchni. Płyty Kaindl są światłoodporne, higieniczne i łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji. Posiadają wysokie uodpornienie na mechaniczne uszkodzenia jak uderzenia, ścieranie czy zadrapania. Wykazują cechy odporności termicznej jak również chemicznej.

Płyty Kaindl w strukturze synchronicznej
Doskonale odtworzony rysunek drewna jak i jego fakturę, posiadają płyty w laminacie imitującym Dąb, najpopularniejsze dekory to K5410 Dąb ENDgrain Bielony, ROK5411 Dąb ENDgrain Naturalny, ROK5412 Dąb ENDgrain Surowy, ROK5413 Dąb ENDgrain Koniak RO, K5414 Dąb ENDgrain Klasyczny RO. Dekory w laminacie łudząco przypominającym beton czy kamień,  to płyty idealne do modnego ostatnio, stylu Loft. Możemy dokonać wyboru spośród kilku pięknych dekorów, miedzy innymi : 44407 DP Beton Concrete Art Platinum, 44375 DP Beton Concrete Art Pearlgrey, 44405 DP Beton Concrete Art  Slategrey . Płyty Kaindl dostępne są w formacie 2800x2070mm, grubość 19mm.

 

Meble z płyt o dekorze synchronicznym
Meble z dekoru synchronicznego to doskonały wybór, dzięki pięknemu rysunkowi drewna możemy wykonać meble, gdzie rysunek drewna będzie idealnie odwzorowany, a wycięcie formatek jedna po drugiej sprawi, że korpusy naszych szafek czy szuflad, następując po sobie będą miały ciągłość wzoru. Patrząc na taką kuchnię mamy wrażenie, że ciąg szafek został wykonany z jednej deski.  Podążając za trendami typu loft, możemy wykonać meble kuchenne w dekorze imitującym beton lub kamień, płyta w dekorze kamienia czy betonu połączona z naturalnym drewnem, zaskakująco dobrze ze sobą współgra.

Do obejrzenia wybranych dekorów synchronicznych, zapraszamy do oddziałów naszej firmy w aż 8 lokalizacjach. Nasza wykwalifikowana kadra, odpowie na dodatkowe pytania dotyczące płyt marki Kaindl.