art6.png

Jeden producent i wszystkie rozwiązania do drzwi przesuwnych –marka SEVROLL to potrafi

Jeden producent i wszystkie rozwiązania do drzwi przesuwnych –marka SEVROLL to potrafi.

Sevroll to niezawodna jakość i najszerszy na rynku wybór systemów do drzwi przesuwnych składanych czy rozwieranych. Dożywotnia gwarancja i logowanie każdego produktu sprawia, że akcesoria marki Sevroll są najchętniej wybierane przez naszych Klientów.

Firma SEVROLL.
Sevroll to marka, która już 20 lat buduje pozycję na rynku krajowym jak imiędzynarodowym .Lata poszukiwań najlepszych rozwiązań technologicznych, materiałowych i konstrukcyjnych zaowocowały rozpoznawalnością marki, a co za tym idzie licznymi nagrodami branżowymi. Ostatnia to DIAMENT MEBLARSTWA 2019 r. w kategorii Strefa przechowywania " produkt : SEVROLLBOX SLIM. Jako pierwsi na rynku objęli swoje wybrane produkty dożywotnią gwarancją – oznacza to, żewózki górne i dolne wykonane są ze stali o wysokim gatunku, odpornej na zniekształcenia. SEVROLL- SYSTEM oferuje najszerszy na rynku wybór systemów do drzwi. Akcesoria do drzwi - przesuwne, składane czy rozwierane to przede wszystkim niezawodność, łatwy montaż, funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Sevrollto też systemy do zabudowy garderoby, profile wykończeniowe, zawiasy, a takżeprowadnice do szuflad.

Systemy do drzwi.
Sevroll - System to rozwiązania dobrze znane i sprawdzone, ale też sporo nowości, którepodążają za najnowszymi trendami rynku meblarskiego jak systemy loft, czy drzwi ze szkła. Oferta jest naprawdę imponująca, boto aż 45 systemów do drzwi, różniących się od siebie pod kątem przeznaczenia i konstrukcji. Podzielone są na cztery główne kategorie. Drzwi przesuwne z torem pojedynczym m.in. Micra, Single, Top, Exlusive, Ursus. Drzwi przesuwne tor podwójny Gemini ,Compact, Comfortczy Maxim. System z niewidocznymi torami – Eden, Harmony, Idea .Drzwi przesuwne ze skosem- Gemini Everest. Systemy jezdne zależą od modelu - dolnelub górne (podwieszane) – znajdziesz tutaj każde rozwiązanie, naścienne, chowane, montowane do sufitu, na szynach, rolkach czy wózkach jezdnych. Drzwi składane z górnym systemem jezdnym – DS Exlusive, DS Fold, DS Line, DS Apollo to rozwiązaniezajmuje zdecydowanie mniej miejsca do otwierania niż ich klasyczne odpowiedniki, idealne do niewielkich pomieszczeń, montowane przeważnie do sufitu lub do ściany. Odpowiednie do montowania w systemach meblowych lub jako przegroda pomieszczeń jako drzwi łamane czy harmonijkowe. Drzwi rozwierane można montować przy wykorzystaniu systemów DR 10, DR Minicomfort, DR Unicomfort, DR Oxford, DR Secret Line, DR Slim Line - dziękitym rozwiązaniom zabudujemy wnękę, garderobę, szafę czy drzwi meblowe Wyposażenie garderoby to system WILSON lub LINEA – przy wykorzystaniu słupa, wsporników, półek na klipy, drążka i uchwytów dla niego w sposób ekonomiczny i łatwy można zaaranżować garderobę, wnękę czy inne miejsce w przestrzeni mieszkalnej. System ten sprawia, że zabudowa jest funkcjonalna tak, jak tylko tego chcemy.

Pomoce montażowe.
Sevroll kładzie duży nacisk na to, żeby praca z jego systemami była łatwa i przyjemna, a rozwiązania przejrzyste. Producent zapewnia całą gamę pomocy montażowych, zaczynając od katalogów produktów, instrukcji montażu, wzorników rączek i uchwytów przez różnego rodzaju filmy instruktażowe. Jednym z ważniejszych narzędzi jest na pewno oprogramowanie komputerowe COMPOSITOR5- po krótkiej rejestracji, dostajemy dostęp do narzędzia, którepomaga zaprojektować fasadę, wypełnienia, łączenie a efektem tego jest otrzymanie wizualizacji i zlecenie zakupowe. Program wyłapuje ewentualne błędy lub alarmuje o próbie wykonania niezalecanych rozwiązań, dzięki temu już w fazie projektowania podpowiada jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. Praca z Compositorem5 kończy się wygenerowaniem raportu technologicznego, gotowego do wydrukowania – to wszystko jest udostępnione bezpłatnie .

Sevroll to marka która pomoże zaprojektować i zaaranżować nawet te najtrudniejsze realizacje, ilość akcesoriów pozwala na zastosowanie dowolnego rozwiązania tak, aby wykonany projekt nie tylko cieszył oko, aleprzede wszystkim przez wiele lat cieszył swoją niezawodnością. W oddziałach naszej firmy pracują doświadczeni Handlowcy, którzy cyklicznie biorą udział w szkoleniach, są na bieżąco ze wszystkimi nowościami. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu https://intar.pl/kontakt/