12.1_LBX0343_AA_FOT_FO_BAU_-SALL_-APR6I_-V1_NavigationImage.jpg

Szuflady otwierane na dotyk

Szuflady otwierane na dotyk – rozwiązanie dostępne w systemie TANDEMBOX Antaro marki BLUM.

Nie istnieje funkcjonalna kuchnia, w której nie ma szuflad. Szuflada w kuchni to absolutny „must have”, no bo niby gdzie indziej przechowamy sztućce czy inne kuchenne drobiazgi. Funkcjonalność i zastosowanie szuflad z biegiem czasu mocno ewaluowała i teraz w szufladach możemy przechowywać także garnki, talerze, słoiki, a nawet butelki. Systemy szuflad TANDEMBOX ANTARO MARKI BLUM, są odpowiedzią na nawet najbardziej nietypowe zastosowania.

Blum.
Blum to producent między innymi  wysokiej jakości systemu szuflad Tandembox Antaro. Innowacyjne systemy doceniane przez klientów od wielu lat, przyniosły marce wiele branżowych nagród. Marka Blum posiadająca oddziały na całym świecie, nieustannie pracuje nad opracowywaniem coraz to nowszych rozwiązań. Wszystkie produkty marki objęte są dożywotnią gwarancją i wsparciem posprzedażowym. Blum udostępnia na swojej stronie instrukcje montażu, oferuje także mnóstwo narzędzi ułatwiających pracę z produktami marki ale nie tylko.

Szuflada w kuchni.
Wybierając szuflady do kuchni, dobrze jest określić co będzie w nich przechowywane. Określenie podstawowych grup produktów które będziemy przechowywać w naszych szufladach,  pomoże dobrać parametry techniczne a także wyznaczyć odpowiedni udźwig prowadnic. Odpowiednio dobrane szuflady odwdzięczą się sprawnym i lekkim poruszaniem, a także dożywotnią niezawodnością.  Tandembox  Antaro gwarantuje nam nośność prowadnic w przedziale 30 lub 60 kg, przez co dobrze dobrana szuflada będzie zawsze pracowała bez zarzutu. System Tandembox seria Antaro daje możliwość wykonania szuflad standardowych, ale także z wysokim frontem, szuflad wewnętrznych, szuflad narożnych Space Corner, szuflad pod zlewozmywak, szuflad do szafki mini cargo, a także do wysokiej kolumny stojącej Space Tower. Głębokość szuflad to od 270 mm do aż 650 mm. Na jedną kompletną szufladę składa się kilka elementów. W skład elementów szuflady standardowej wchodzi prowadnica korpusu L/P, bok szuflady L/P, uchwyt ścianki tylnej i mocowanie  frontu. Przy pomocy elementów dekoracyjnych ze szkła i aluminium w kilka chwil mamy gotową szufladę. Można wykorzystać inne materiały, np. płytę z której wykonane mamy meble kuchenne, dzięki czemu cała kuchnia nabierze spójności wewnątrz i zewnątrz. Montaż odbywa się na zasadzie dwóch technologii: INSERTA i CLIP co pozwala na minimalizację użycia narzędzi podczas montażu.

Systemy wspomagania otwierania.
System szuflad TANDEMBOX ANTARO cieszy się wśród klientów dużą popularnością, charakteryzuje się prostokątną, prostą formą. Szufladę można połączyć z każdą dowolną formą wspomagania otwierania, może być otwierana za pomocą elektrycznego systemy SERVO-DRIVE, przy pomocy opcji  BLUMOTION, która zapewni ciche i delikatne zamykanie ,  także w opcji TIP-ON, otwierana za pomocą delikatnego popchnięcia frontu w przód i to rozwiązanie idealnie się sprawdzi do mebli bez uchwytów oraz do mebli gdzie uchwyt jest tylko ozdobą.

W naszej ofercie znajdują się kompletne zestawy systemów szuflad Blum. W razie problemów z wyborem odpowiednich części, Handlowcy w naszych oddziałach doradzą odpowiednie rozwiązania.