AMB0133_AA_FOT_FO_BAU_-SALL_-APR6I_-V1_slider_16_9_large.jpg

Wyposażenie szuflad w kuchni

Wyposażenie szuflad w kuchni.

Organizacja wewnętrzna Ambia-line dla szuflad Legrabox.
Ambia-line to kontynuacja minimalistycznego designu szuflad Legrabox we wnętrzu szuflady. Ta elegancka linia tworzy porządek w szufladach w całym domu przy pomocy stalowych ram i drewnopodobnych listew poprzecznych w dekorach Dąb Nebraska, Bardolino i Orzech Tennesse. Ramy można dowolnie pozycjonować, przez co układ organizacji naszej szuflady, jest dopasowany do przedmiotów, które w niej przechowujemy, a pewne mocowanie zapewni magnes lub elementy antypoślizgowe.

Ambia-Line to wkłady na sztućce ze stali z powłoką Softtouch lub drewnopodobną. Znajdziemy tu też ramy do szuflad standardowych, a także do tych z wysokim frontem, relingi poprzeczne, wkłady na butelki, akcesoria kuchenne m.in. wałek do folii ułatwiający rozwijanie bez zagnieceń i gładkie odcinanie, wkład na noże mieszczący aż 9 noży lub uchwyty na 12 talerzy, spełniające rolę transporterów. Ambia-line doskonale współgra z linią szuflad Legrabox, z ich wyraźnym konturem, gładkimi bokami i mocno zaakcentowanymi liniami, które są przewodnim elementem tego nowoczesnego designu. Doskonale dopasowane do siebie elementy sprawiają, że płynnie łączą się z każdym meblem, wyróżniając się na tle konkurencji bokami prostymi wewnątrz a także na zewnątrz o grubości zaledwie 12,8 milimetra.

Kolejną zaletą Legrabox-ów jest pełen wysuw prowadnic a także duże obciążenie dynamiczne szuflady – 40 i 70 kg. Wzornictwo w przypadku tego systemu szuflad wyróżnia się wysokimi frontami, a mocowania nowego typu gwarantują stabilność szuflady. Nowatorskie systemy prowadnic zapewniają perfekcyjne właściwości jezdne. Legrabox-y mogą mieć głębokość od 270 do 650 mm. Charakterystyczna dla tej linii jest opcja – nadrukowania indywidualnego logo klienta, a co za tym idzie – personalizowanie mebla. Możemy też wybrać kolor wykończenia spośród kilku opcji m.in. matowe, z połyskiem, metaliczne.

Organizacja szuflad Orga-line dla TANDEMBOX.
Orga-line to system organizacji, który porządkuje nam przechowywanie w szufladach standardowych także  wysokich, będzie idealny do przechowywania garnków, butelek czy sztućców. Produkty przechowuje się uporządkowane, przez co wszystkie są widoczne na pierwszy rzut oka. Wzornictwo systemu dopasowane jest do szuflad Tandembox, a modułowa i elastyczna forma, zapewnia doskonały wygląd. Gotowe wkłady z pojemnikami to praktyczne zastosowanie w kuchni w szczególności do szuflady standardowej czy wewnętrznej. Długość 450-650 mm, szerokość korpusu 245-1200 mm. Wkłady z przegródkami idealnie nadają się do zastosowania w kuchni a także w innych meblach. Długość 450-650 mm, szerokość korpusu 275-1200 mm. Wkłady kombi do szuflady standardowej i szuflady wewnętrznej, długość 450-650, szerokość korpusu 275-1200 mm. Wkłady pojedyncze są elastyczne, przez co wypełniają szufladę tylko częściowo, znajdą praktyczne zastosowanie w kuchni, łazience, a także szufladach przy biurkach. Długość 450-650 szerokość 275-1200 mm. Wkłady można uzupełnić o obcinarki do folii czy wkłady na noże.

Orga-line dopasowany do systemu szuflad Tandembox, stworzy duet doskonały. Tandembox to solidny system szuflad wykonany z metalu, wyróżniający się niebanalnym wzornictwem i szerokim wachlarzem zastosowań. Ogromną zaletą tego modelu jest szybki i sprawny montaż, elementy dekoracyjne są montowane bez użycia narzędzi. Tandembox od Bluma, sprawdza się w budowie szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Obciążenie dynamiczne prowadnicy może wynosić 30 lub 65 kg, a za delikatne i ciche domykanie odpowiada adaptacyjny system hamowania BLUMOTION, pełen wysuw szuflady to gwarantowany pełen dostęp do wnętrza szuflady i bezkolizyjne korzystanie z systemu Orga-line.

Systemy szuflad BLUM to wręcz nieograniczone możliwości. W ich imponującej ofercie znajdziecie Państwo rozwiązanie dla każdej nawet niezwykle wymagającej przestrzeni. Najwyższa jakość prowadnic, systemów szuflad czy systemów organizacji wewnętrznej, poparta jest kilkudziesięcioma nagrodami branżowymi. Na przestrzeni lat systemy przeszły szereg testów, wielokrotnie ulepszane i dopracowywane, teraz pracują niezawodnie. Na dowód tego, że systemy pracują płynnie i komfortowo, a ich jakość jest wybitna, marka BLUM objęła dożywotnią gwarancją każdy ze swoich produktów.