Adnotacja 2020-09-03 083225.jpg

Zastosowanie koszy w meblach kuchennych i w garderobach

Zastosowanie koszy w meblach kuchennych i w garderobach.

Kosze cargo to absolutna konieczność w dobrze zaplanowanych wnętrzach, kojarzymy je głównie z elementami wyposażenia mebli kuchennych ale już dawno kosze cargo wyszły poza ściany  kuchni i z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w każdym innym pomieszczeniu. Kosz do łazienki, salonu czy garderoby – nic prostszego.

Kosz cargo.
Cargo  w języku angielskim znaczy ładunek, doskonale oddaje to zastosowanie koszy i półek cargo w domu. Kosze Cargo produkowane są z niewielkiej średnicy drutu,  pokrywa się je chromem lub lakierami, najczęściej srebrnym lub  białym a w ostatnim czasie zyskującym mocno na popularności   kolorze antracyt. Ruch wysuwny zapewniają prowadnice, umożliwiają sprawne, łatwe i ciche zamykanie po uprzednim zamontowaniu ich do dowolnej szafki. Mnogość aranżacji i doboru pod wymagania użytkownika, możliwość montażu w nawet bardzo wąskim meblu czy w szafce gdzie w dużej części dostęp jest utrudniony, pozwala nazwać kosze cargo niezastąpionymi  przy nawet najbardziej wymagających aranżacjach. Kosze można wysuwać na różne sposoby, więc są idealne np. do szafek narożnych, dodatkowo ze względu na to, że kosze są wysuwane w całości, dostęp do nich jest bardziej ergonomiczny, niż do tradycyjnej szuflady.  Coraz powszechniejsze jest stosowanie koszy i półek cargo w pomieszczeniach takich jak łazienka, garderoba czy spiżarnia. Kosz cargo to już nie tylko substytut szuflady ale także wkład do zmywarki, wysoka szafka kolumna czy ociekarka do naczyń.

Możliwości aranżacji koszy i półek cargo.
Kosze Cargo Maxi to akcesoria meblowe niezbędne w każdej kuchni mającej wysokie szafki. W zależności od wysokości kosz cargo w opcji Maxi  może posiadać   5 lub 6 koszy, a wysokość 171  do 1910 mm co pozwala na przechowywanie znaczących ilości produktów znajdujących się zawsze w zasięgu ręki. Rewelacyjnie sprawdzi się w kuchni do przechowywania słoików czy butelek, dzięki systemowi pełnego wysuwu, mamy dostęp do całej zawartości koszy, a dzięki systemowi miękkiego domykania, żaden z produktów w szklanym opakowaniu się nie rozbije.  Najbardziej popularne kosze to te podblatowe, często montowane tuż przy piekarniku jako półka na przyprawy, a także jako wąska szafka na podręczne środki czystości, kosze cargo wiodących producentów jak NOMET, PEKA, MENAGE COMFORT czy GIRASOLO to także wyposażenie łazienek, jak np. uchylne kosze na pranie. W garderobie kosze znajdą swoje zastosowanie jako wieszaki na paski czy krawaty, jako półki na buty z wysuwem bocznym lub centralnym. Z powodzeniem zastąpią szuflady gdzie przechowujemy bieliznę a dzięki ich budowie, bez wysuwania zorientujemy się co jest w środku.

Kosze Cargo w Intar.
Każdy z 8 oddziałów naszej firmy, posiada szeroką ofertę sprzedaży rozwiązań cargo, w naszych oddziałach w salach sprzedaży zapoznają się Państwo z dostępnymi modelami na naszych ekspozycjach.  Nasza wykwalifikowana kadra, przedstawi Państwu zastosowanie poszczególnych modeli, a także opowie o aktualnych trendach i nowościach.