Co na ściany do przedpokoju? Jak zrobić z tego małego pomieszczenia prawdziwe dzieło sztuki?

ściany w przedpokoju, elementy ozdobne

Przedpokój bardzo często traktowany jest po macoszemu, a przecież to właśnie on stanowi łącznik dla pozostałych pomieszczeń i to w nim zazwyczaj witamy gości. Jego rola wykracza daleko poza funkcję czysto użytkową, dlatego do projektowania i aranżacji przedpokoju naprawdę warto się przyłożyć. A jednym z kluczy do końcowego rezultatu będzie wykończenie ścian. W jaki sposób można dzięki temu osiągnąć naprawdę zdumiewający efekt?

Drewno, kamień, a może nutka orientu? Jaki efekt dają wielkoformatowe płyty ścienne Rocko Wall Tiles?

Rocko Wall Tiles to kolekcja wielkoformatowych płyt ściennych SPC, które pod względem czysto technicznym wyróżniają się odpornością na wilgoć, niską wagą, łatwością w obróbce i montażu, a także możliwością pokrywania nimi naprawę różnorodnych powierzchni (beton, płytki, sklejka, gips). Jednak to, co pozostaje najważniejsze dla użytkowników, to ich walory estetyczne. W przypadku użycia tych właśnie płyt do wykończenia ścian w przedpokoju, można osiągnąć naprawdę różnorodny efekt. Wszystko zależy od tego, czy wybór padnie na płyty z serii:

  • Stones – mocno urozmaicone wzornictwo naśladujące naturalną strukturę kamienia, doskonale pasujące np. do stylu klasycznego;
  • Bosco – piękny rysunek naturalnego drewna na ścianach przedpokoju zapewnia efekt, który naprawdę robi wrażenie;
  • Orient – kto nie chciałby mieć w swoim domu choć odrobiny orientu? Płyty ścienne z tej serii przenoszą każdego patrzącego na nie wprost do świata baśni 1001 nocy;
  • Color – idealne rozwiązanie dla miłośników pasteli oraz pragnących zaaranżować swój przedpokój w stylu nowoczesnym lub industrialnym.

Jak wielką radość zapewni posiadanie tak wykończonego przedpokoju, skoro samo przeglądanie możliwości wyboru dostarcza mnóstwa przyjemności?

Panele ścienne ModuloWALL, czy może ozdobne ModuloSTYLING? Co będzie lepszym wyborem do przedpokoju?

Produkty Proform zapewniają nam naprawdę sporo możliwości w aranżacji wnętrz, w tym również w aranżacji przedpokoju. Przy wyborze sposobu wykończenia ścian i nadania całości określonej stylizacji, możemy sięgnąć m. in. po:

  • ModuloWALL – modułowe panele ścienne, dzięki którym można stworzyć na wybranej powierzchni bardzo ciekawą, ozdobną kompozycję o sporych właściwościach funkcjonalnych. Zamontowanie na tego typu panelach wieszaków czy lustra nie stanowi najmniejszego problemu.
  • ModuloSTYLING – elementy ozdobne do umieszczenia na ścianie, tworzące zwartą kompozycję o czysto estetycznym i stylistycznym przeznaczeniu. Tego typu elementy, ze względu na swój rozmiar, doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni, w tym również w korytarzach, hallach i przedpokojach.

Wybierając którąkolwiek z tych opcji, warto zwracać uwagę na spójność stylistyczną z pozostałymi elementami przedpokoju, a także reszty domu czy mieszkania.