Garderoba na miarę Twoich potrzeb

Aranżacja garderoby

Garderoba, którą urządzisz tak jak potrzebujesz

Kluczową sprawą przy urządzaniu garderoby jest zaplanowanie jej tak, by pomieściła wszystkie nasze rzeczy. Oprócz półek na rzeczy składane, należy pomyśleć o tym, by wieszaki znalazły także swoje miejsce. Ciekawym pomysłem jest drążek na ubrania z opcją podświetlania. Takie rozwiązania proponuje firma Sevroll. Spodnie także powinny znaleźć specjalnie przeznaczone dla siebie miejsce w naszej garderobie. Wieszak na spodnie Sevroll jest wygodny w użyciu i sprawia, że nasze spodnie nie są ugniecione.

Szafa zamknięta czy otwarta?

Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Jednak gdy decydujemy się na front w naszej szafie to możemy go, zgodnie z naszymi preferencjami, wyposażyć w najróżniejsze okucia. W tej aranżacji zdecydowano się na system przesuwny Gemini 10 Sevroll, który zajmuje mało miejsca w szafie oraz bardzo dobrze wygląda przy frontach szklanych. Dzięki takiemu rozwiązaniu w szafie jesteśmy w stanie zmieścić więcej ubrań.

Design też się liczy

Garderoba, oprócz tego, że powinna być funkcjonalna, może także świetnie wyglądać. W aranżacji zdecydowano się na płytę wiórową laminowaną w kolorze drewnianym. Prawdziwe bogactwo dekorów drewnianych można znaleźć u producentów Kronospan oraz Kaindl. Pod kolor wybrano panele laminowane, także w odcieniu drewna. Dzięki takiemu doborowi kolorów cała aranżacja stwarza wrażenie ciepłej i przytulnej.