Idealnie zagospodarowana ściana RTV

Szukasz wykonawcy do projektu w stylu tej inspiracji? Znajdź specjalistę Zostaw kontakt

Ściana RTV to często centralny punkt w salonie. Warto więc by było to miejsce reprezentatywne, a przy tym praktyczne. Jedną z możliwości jest urządzenie jej w klimacie industrialnym, z użyciem dekorów drewnianych.

Naturalne dekory drewniane

Front meblowy, pomimo, że niewykonany z prawdziwego drewna, może je doskonale imitować. W aranżacji zastosowano płytę wiórową laminowaną o dekorze K5574 Oak Evoke Sunset marki Kaindl, która z powodzeniem może zastąpić drewno dzięki wiernie odwzorowanym słojom i naturalnej strukturze.

Z dębowymi dekorami doskonale komponują się gładkie płyty w ciemnych kolorach, z których wykonane mogą być korpusy mebla.

Lekkość mebla

Co zrobić by aranżacja nabrała odrobiny lekkości? Doskonałą praktyką jest stosowanie w meblach szklanych witryn. By z zewnątrz widoczne było tylko szkło do montażu szafki należy użyć specjalnie do tego przeznaczonych zawiasów do frontów szklanych marki Blum.

Industrialny klimat

Poza samymi meblami warto zadbać o to by dodatki dopełniły nasze wnętrze i nadały mu prawdziwego charakteru. W tym celu w aranżacji zaproponowano czarne oświetlenie oraz szarą, imitującą beton, podłogę.

 

Sprawdź produkty z tej inspiracji