Metalowe wykończenia trendem sezonu

Metalowe wykończenia

Przestrzeń w klasycznych barwach
Połączenie bieli i drewna to bezpieczne i klasyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Daje one poczucie harmonii i sprawia, że wnętrze jest ciepłe w odbiorze oraz zachęca do spędzania w nim wolnego czasu. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tej aranżacji jest ścianka, który łączy w sobie miejsce do przechowywania w postaci szuflad, pięknie eksponuje dodatki, a także oddziela część wypoczynkową od reszty pomieszczenia. Zachowana w naturalnych barwa, ścianka taka wykonana może zostać z płyty MDF lakierowanej, płyty akrylowej, płyty Mirror Gloss czy też płyty wiórowej laminowanej. Szuflady z kolei wykonane być mogą z płyty wiórowej laminowanej Kronospan w dekorze K107 Dąb Elegance czy 4I39 Dąb Sanremo Piaskowy. Szuflady przyozdobione zostały ciekawym w formie uchwytem - Lago marki Nomet.

Stolik z ażurowymi nogami punktem centralnym
Na głównym planie aranżacji ukazano przyciągający wzrok stolik kawowy. Najciekawszym elementem stolika są stalowe, ażurowe nogi wykonane w czarnym, matowym kolorze. Jest to mebel, który dodaje charakteru całemu pomieszczeniu. Te wyjątkowe nogi to produkt marki Nomet - model Prato. Jako blat do stolika zastosować można ten sam dekor płyty wiórowej laminowanej, który został użyty w pozostałych meblach.

Dodatki o których warto pamiętać
Czymże byłoby pomieszczenie bez pięknych dodatków? Warto pamiętać, by w każdym wnętrzu zagościły dodatki, które sprawiają, że wnętrze ma swój niepowtarzalny charakter. Świece, ramki czy kwiaty w donicach to zawsze dobry pomysł.