Nowe szuflady Merivobox Blum. Poznajmy ich zalety i stosowane w nich nowoczesne rozwiązania techniczne

Merivobox Blum

W branży meblarskiej mamy do czynienia z firmami o bardzo szerokim spektrum działalności, ale też z takimi, które za cel postawiły sobie daleko posuniętą specjalizację. Jednym z najlepszych przedstawicieli tych wysoko wyspecjalizowanych producentów jest firma Blum – prawdziwy ekspert w dziedzinie systemów szuflad. Doskonałym dowodem na eksperckość i innowacyjność marki Blum są szuflady Merivobox, łączące prostotę z różnorodnością, a estetykę z funkcjonalnością. Jaki dzięki temu otrzymaliśmy efekt?

Szuflady Blum Merivobox, czyli nowatorskie połączenie prostoty z różnorodnością

Szuflady Merivobox – jak twierdzi ich producent, uznana i niezwykle renomowana marka Blum – powstały na skutek inspiracji opiniami oraz uwagami zarówno osób zajmujących się wykańczaniem wnętrz, jak i samych użytkowników. Z zebranych w ten sposób doświadczeń wyłonił się pomysł stworzenia jednej platformy umożliwiające proste i szybkie budowanie szuflad dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Kluczem do sukcesu była więc:

  • prostota – gdy chodzi o montaż i obróbkę szuflad standardowych, niskich lub wysokich;
  • różnorodność – zapewniająca użytkownikom dostosowanie projektu szuflad do własnych, mocno indywidualnych oczekiwań.

Podstawą konstrukcyjną każdej szuflady Merivobox od marki Blum jest uniwersalna, prosta w montażu i obsłudze prowadnica. Prowadnica ta posiada jedną pozycję mocowania dla wszystkich możliwych rozwiązań i to do niej montowana jest szuflada wykonana według pomysłu użytkownika. Jej uniwersalność zapewnia w każdym przypadku jedną i tę samą pozycję wiercenia oraz mocowania frontu. Elementami współtworzącymi platformę Merivobox są bok i front – oba gwarantują dużą różnorodność przy niezmienionym procesie produkcji i montażu szuflad.

Szuflady Merivobox Blum

Zdjęcia dzięki uprzejmości https://www.blum.com/pl/pl/products/boxsystems/merivobox/overview/

W jaki sposób Merivobox Blum łączą estetykę z funkcjonalnością? Sprawdź, gdzie i jak możesz wykorzystać te nowoczesne szuflady

Platforma Merivobox umożliwia budowę szuflad w 4 różnych wysokościach, co daje osobom projektującym meble naprawdę spore możliwości, gdy chodzi o zapewnienie funkcjonalności efektu końcowego. System szuflad Merivobox gwarantuje również wysoką estetykę i spójność stylistyczną, tak przez jakość wykończenia frontów, jak i przez dostępność różnych kolorów. Obecnie, decydując się na ten system szuflad, masz do wyboru kolory:

  • jedwabiście biały mat,
  • szary Indium mat
  • antracyt mat.

Szuflady Merivobox znajdą swoje zastosowanie praktycznie we wszystkich pomieszczeniach, w których zachodzi potrzeba przechowywania dowolnego typu produktów czy artykułów. Przede wszystkim stanowią doskonałe wyposażenie każdej kuchni i łazienki, ale także spiżarni czy sypialni. Dla osób kreatywnych żadnym problemem nie będzie znalezienie dla nich miejsca również w przedpokoju czy w pokoju dziennym.

Szuflady Blum Merivobox

Zdjęcia dzięki uprzejmości https://www.blum.com/pl/pl/products/boxsystems/merivobox/overview/