Sprzęgło do szuflady MOVENTO z regulacją boczną, T51.7601, PRAWE, BLUM

5.07 zł/szt (netto)
6.24 zł/szt (brutto)
Marka: Blum Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMFP-299460
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.06 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 939
  • Wysyłka do 48h

Sprzęgło do szuflady MOVENTO z regulacją boczną, T51.7601, PRAWE, BLUM

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Sprzęgło do systemu szuflad MOVENTO firmy BLUM jest elementem łączącym szufladę drewnianą z prowadnicą. Posiada regulację boczną co umożliwia szybko i łatwo wyregulować szufladę bez użycia narzędzi. Dzięki małym wartościom opadania szczególnie sprawdzają się w szufladach montowanych tuż nad podłogą. Najczęściej stosowane są do często otwieranych szerokich szuflad z dużym obciążeniem. Występują w kolorze pomarańczowym. Jest strona lewa i prawa.

Szczegóły produktu:

  • Materiał: Stal/Tworzywo sztuczne
  • Pokrycie/Kolor: Pomarańczowy
  • Waga [kg]: 0.056
  • Pokrycie/Kolor:
    Pomarańczowy
  • Sposób montażu:
    Na wkręty

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar