Mocowanie frontu LEGRABOX, ZF7C70E2, Wys. C, Symetryczne, EXPANDO, BLUM

2.60 zł/szt (netto)
3.20 zł/szt (brutto)
Marka: Blum Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMFE-321887
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.02 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 435
  • Wysyłka do 48h

Mocowanie frontu LEGRABOX, Wys. C, Symetryczne, EXPANDO, BLUM

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Mocowanie frontu do systemu LEGRABOX firmy BLUM jest niezbędnym elementem do stworzenia szuflady w systemie LEGRABOX firmy BLUM. Każda szuflada w systemie szuflad LEGRABOX firmy BLUM nada pomieszczeniu niesamowity wygląd i design. W zależności od wysokości montowanych boków należy zastosować różne ilości mocowań do wysokości M - 2 sztuki, do wysokości C - 4 sztuki, do wysokości F – 6 sztuk. Mocowanie z frontem na EXPANDO. Wykonane jest ze stali.

Szczegóły produktu:

  • Sposób montażu: Expando
  • Materiał: Stal/Tworzywo sztuczne
  • Waga [kg]: 0.023

  • Pokrycie/Kolor:
    Ocynk
  • Sposób montażu:
    Expando

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar