Ogranicznik kąta otwarcia 104° do AVENTOS HF, 20F7051, BLUM

Marka: Blum Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMPK-207349
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0 kg

Ogranicznik kąta otwarcia 104° do AVENTOS HF, 20F7051, BLUM

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

Ogranicznik kąta otwarcia 104' firmy BLUM dedykowany jest do systemu podnośnika AVENTOS HF. System siłowników AVENTOS HF jest systemem do frontów uchylno-składanych. Podstawową funkcją ogranicznika kąta otwarcia jest zmniejszenie jego zakresu tak, by drzwi nie otwierały się w zbyt szerokim zakresie. Łatwy i prosty montaż ogranicza się jedynie do wsunięcia części w odpowiednie miejsce. Najlepszy efekt osiągniemy stosując ogranicznik na każdym siłowniku.

Szczegóły produktu:

  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Pokrycie/Kolor: Czarny
  • Waga [kg]: 0.0010
  • Zastosowanie:
    Do Aventos HF
  • Typ/Rodzaj:
    HF

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar