Ogranicznik kąta otwarcia 100° do AVENTOS HK, 20K7041, BLUM

Marka: Blum Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMPK-213115
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0 kg

Ogranicznik kąta otwarcia 100° do AVENTOS HK, 20K7041, BLUM

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

Ogranicznik kąta otwarcia 100° firmy BLUM dedykowany jest do systemu podnośnika AVENTOS HK. System siłowników AVENTOS HK jest systemem do frontów uchylnych. Podstawową funkcją ogranicznika kąta otwarcia jest zmniejszenie jego zakresu tak, by drzwi nie otwierały się w zbyt szerokim zakresie. Łatwy i prosty montaż ogranicza się jedynie do wsunięcia części w odpowiednie miejsce. Najlepszy efekt osiągniemy stosując ogranicznik na każdym siłowniku.

Szczegóły produktu:

  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Pokrycie/Kolor: Czarny
  • Waga [kg]: 0.003
  • Zastosowanie:
    Do Aventos HK
  • Typ/Rodzaj:
    HK

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar