Zestaw zabieraka do szuflady wewnętrznej LEGRABOX/MERIVOBOX, ZI7.0M07, Wys. M, Jedwabiście biały/Szary, BLUM

20.51 zł/szt (netto)
25.23 zł/szt (brutto)
Marka: Blum Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMFE-328116
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.02 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 10
 • Wysyłka do 48h

Zestaw zabieraka do szuflady wewnętrznej LEGRABOX/MERIVOBOX, ZI7.0M07, Wys. M, Jedwabiście biały/Szary, BLUM

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Zestaw zabieraka przeznaczona jest do stosowania w szufladach wewnętrznych LEGRABOX/MERIVOBOX. Stosuje się go dla uzyskania optymalnego otwierania i zamykania szuflad. Zabierak należy zatrzasnąć na środku aluminiowego frontu szuflady wewnętrznej. Obudowę zabieraka należy wpuścić we front od strony wewnętrznej i połączyć z zabierakiem. Po odblokowaniu zabierka szuflada wewnętrzna zostaje odczepiona od frontu zewnętrznego i może zostać osobno zamknięta. Funkcje zabieraka można wyłączyć, poprzez obrócenie go o 180°.

Szczegóły produktu:

 • Kolor: Jedwabiście biały/Szary
 • Materiał: Tworzywo sztuczne
 • Waga [kg]: 0.17
 • Obciążenie [kg]:
  70
 • Sposób montażu:
  Wpinany
 • Mechanizm wspomagający:
  Brak

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar