Szczotka odbojowa 4,8x4,0 mm, 20020, Bez kleju, Szary, SEVROLL

Marka: Sevroll-System Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMSP-155805
Miara jednostki sprzedaży: mb
Waga: 0.1 kg

Szczotka odbojowa 4,8x4,0 mm, 20020, Bez kleju, Szary, SEVROLL

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczegó lności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.&rdquo

 

Szczotka odbojowa wykorzystywana jest najczęściej jako odbojnik w drzwiach rozsuwanych, jak ró wnież do uszczelnienia szczelin np. pomiędzy drzwiami, futryną. Nie pozwala na głośne uderzenia skrzydła drzwi w bok szafy. Występuje z klejem i bez kleju, w ró żnych kolorach i w ró żnych rozmiarach. Produkt ten jest łatwy w montażu i bardzo elastyczny. Z łatwością zamocują Państwo wszystkie szczotki bez konieczności korzystania ze skomplikowanych narzędzi.

Szczegó ły produktu:

  • Pokrycie/Kolor: Szary
  • Szerokość [mm]: 4.8
  • Wysokość [mm]: 4
  • Waga [kg]: 0.1000
  • Pokrycie/Kolor:
    Szary

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar