Szczotka przeciwkurzowa 6,7x9,0 mm, 20143, Z klejem, Rolka-225 mb, Szary, SEVROLL

Marka: Sevroll-System Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMSP-412355
Miara jednostki sprzedaży: mb
Waga: 0.1 kg

Szczotka przeciwkurzowa 6,7x9,0 mm, 20143, Z klejem, Rolka-225 mb, Szary, SEVROLL

WAŻNE!!! "Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

 

Szczotka przeciwkurzowa wykorzystywana jest najczęściej jako uszczelnienie przed kurzem, wyciszenie w drzwiach rozsuwanych, jak również do uszczelnienia szczelin np. pomiędzy dolną krawędzią drzwi, a podłogą. Występuje z klejem i bez kleju, w różnych rozmiarach i kolorach. Produkt ten jest łatwy w montażu i bardzo elastyczny. Z łatwością zamocują Państwo wszystkie szczotki bez konieczności korzystania ze skomplikowanych narzędzi.

Szczegóły produktu:

  • Pokrycie/Kolor: Szary
  • Szerokość [mm]: 6.7
  • Wysokość [mm]: 9.0
  • Waga [kg]: 0.10
  • Pokrycie/Kolor:
    Szary

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę Intar sp. z o.o.


Zapisując się do newsletteru wyrażasz zgodę na wysyłanie do ciebie informacji handlowych na wskazany adres oraz na przetwarzanie twoich danych w związku z jego obsługą.
Więcej w Polityce prywatności.
Newsletter Intar