Zaczep do samodomykacza 10 i 18 MINI/TOP, 20265-SV, Komplet, SEVROLL

3.95 zł/kpl (netto)
4.86 zł/kpl (brutto)
Marka: Sevroll-System Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMSS-406113
Miara jednostki sprzedaży: kpl
Waga: 0.05 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 2
  • Wysyłka do 48h

Zaczep do samodomykacza 10 i 18 MINI/TOP, 20265-SV, Komplet, SEVROLL

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Zaczep do samodomykacza renomowanej firmy SEVROLL to niezbędny element, który tworzy całość samodomykacza SEVROMATIC. Samodomykacz ten sprawi, że skrzydła szafy przesuwnej zamykać się będą niemal bezgłośnie. Zapewni płynną i cichą pracę skrzydła podczas zamykania szafy. Zapobiega uszkodzeniu szafy przy gwałtownym domknięciu. Mechanizm samodomykacza jest ukryty w torze górnym lub schowany za torem górnym i przykręcony do wieńca górnego. Wpływa to na trwałość działania systemu, pozwala też na łatwą regulację. Produkt odznacza się szczegółowym i jakościowym wykonaniem.

Szczegóły produktu:

  • Obciążenie [kg]: 60
  • Waga [kg]: 0.05
  • Obciążenie [kg]:
    60
  • Wersja/strona:
    Lewa/Prawa

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar