Zestaw zaślepek do AVENTOS HL, 20L8020, Ciemnoszary, BLUM

27.30 zł/kpl (netto)
33.58 zł/kpl (brutto)
Marka: Blum Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMPK-420637
Miara jednostki sprzedaży: kpl
Waga: 0.27 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 2
  • Wysyłka do 48h

Zestaw zaślepek do AVENTOS HL, 20L8020, Ciemnoszary, BLUM

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Zestaw zaślepek do podnośników systemu AVENTOS HL firmy BLUM zapewniają estetyczny wygląd wewnątrz szafki. System AVENTOS HL unosi front równolegle do korpusu. Zatrzymuje się w każdej pozycji otwarcia, zamyka się delikatnie i cicho. Ten system jest idealny do szafek górnych, nad którymi znajdują się inne fronty. Oferuje łatwy dostęp do wnętrza szafki. Może mieć zastosowanie do frontów drewnianych, płyt drewnopochodnych, w szerokich i wąskich ramkach aluminiowych. Przeznaczony jest do korpusów od 300 mm do 580 mm i szerokości do 1800 mm. AVENTOS HL jest kompatybilny z SERVO-DRIVE. Występuje w dwóch kolorach szarym i białym. Wykonany jest z tworzywa sztucznego.

 

Szczegóły produktu:

  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Pokrycie/Kolor: Ciemnoszary
  • Waga [kg]: 0.269
  • Pokrycie/Kolor:
    Ciemnoszary
  • Typ/Rodzaj:
    HL

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar