Front meblowy laminowany, Gr. 19 mm, 2190 Black OM, INTAR

Marka: Intar Sp. z o.o.
Nr kat.: WEFA-415678
Miara jednostki sprzedaży: m2
Waga: 3 kg

Front meblowy laminowany, Gr. 19 mm, 2190 Black OM, INTAR

WAŻNE!!! "Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

Fronty meblowe są najbardziej reprezentacyjną częścią mebla. Odpowiednio dobrane mogą nie tylko przełożyć się na aspekt wizualny mebli, ale również ich funkcjonalność i uniwersalność. Bogaty wybór materiałów z których są produkowane tworzy szeroką ofertę frontów takich jak: akrylowe, drewniane, foliowane, fornirowane, lakierowane, laminowane czy frezowane. Fronty meblowe znajdują zastosowanie w szeroko pojętym przemyśle meblarskim od frontów mebli kuchennych i pokojowych poprzez indywidualną zabudowę zgodną z życzeniami i wizjami klienta.

Fronty akrylowe produkowane są z płyty MDF akrylowej pokrytej 0,8mm dekoracyjną matą. Następnie stosując klej poliuretanowy chroniący przez wilgocią zamyka się obrzeżem wszystkie krawędzie frontu, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować w miejscach o zwiększonej wilgotności takich jak kuchnia czy łazienka. Wybór obrzeży pozwala na nadanie meblom szczególnego designu.

Szeroka gama kolorystyczna od stonowanych bieli, przez czerń, po dekory metaliczne sprawia, że fronty będą harmonizowały z każdą aranżacją pomieszczenia. Wykończenie w wysokim połysku i głębokim, satynowym macie podkreśli charakter mebla. Te wysokiej jakości fronty posiadają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i promieniowanie UV.

Szczegóły produktu:

 • Grubość [mm]: 19
 • Pokrycie/Kolor: 2190 Black OM
 • Struktura: Mat
 • Materiał: Płyta wiórowa laminowana
 • Waga [kg]: 3.00
 • Grubość [mm]:
  19
 • Pokrycie/Kolor:
  2190 Black
 • Materiał:
  Płyta wiórowa laminowana
 • Struktura:
  Połysk

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę Intar sp. z o.o.


Zapisując się do newsletteru wyrażasz zgodę na wysyłanie do ciebie informacji handlowych na wskazany adres oraz na przetwarzanie twoich danych w związku z jego obsługą.
Więcej w Polityce prywatności.
Newsletter Intar