Łącznik do listwy PREXA 54, A-5ZLA0-H9, H-54 mm, H9 Jabłoń, ASPRO

Marka: Midas Małgorzata Wesołowska
Nr kat.: TWPAZ-271965
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.05 kg

Łącznik do listwy PREXA 54, H=54 mm, H9 Jabłoń, ASPRO

WAŻNE!!! "Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Łącznik do listwy pozwala na estetyczne połączenie dwóch odcinków listwy przypodłogowej. Zapewnia estetyczne i trwałe łączenie dwóch listew w linii prostej. Produkt ten osłania szczelinę, która powstaje przy łączeniu ze sobą listew przypodłogowych. Jest idealnie dopasowany do koloru listwy. Bez niego nie da się osiągnąć efektu eleganckiego i estetycznego wnętrza. Produkt wykazuje odporność na wodę, a także dużą elastyczność. Występuje w różnych wysokościach i kolorach, dzięki czemu mogą Państwo dobrać odpowiedni łącznik do odpowiedniej listwy przypodłogowej. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału.

Szczegóły produktu:

  • Wysokość [mm]: 54
  • Pokrycie/Kolor: Jabłoń
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Waga [kg]: 0.0500
  • Wysokość [mm]:
    54
  • Pokrycie/Kolor:
    Jabłoń

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę Intar sp. z o.o.


Zapisując się do newsletteru wyrażasz zgodę na wysyłanie do ciebie informacji handlowych na wskazany adres oraz na przetwarzanie twoich danych w związku z jego obsługą.
Więcej w Polityce prywatności.
Newsletter Intar