Łącznik do listwy PREXA 54, A-5ZLA0-H9, H-54 mm, H9 Jabłoń, ASPRO

Marka: Midas Małgorzata Wesołowska
Nr kat.: TWPAZ-271965
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.05 kg

Łącznik do listwy PREXA 54, H=54 mm, H9 Jabłoń, ASPRO

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Łącznik do listwy pozwala na estetyczne połączenie dwóch odcinków listwy przypodłogowej. Zapewnia estetyczne i trwałe łączenie dwóch listew w linii prostej. Produkt ten osłania szczelinę, która powstaje przy łączeniu ze sobą listew przypodłogowych. Jest idealnie dopasowany do koloru listwy. Bez niego nie da się osiągnąć efektu eleganckiego i estetycznego wnętrza. Produkt wykazuje odporność na wodę, a także dużą elastyczność. Występuje w różnych wysokościach i kolorach, dzięki czemu mogą Państwo dobrać odpowiedni łącznik do odpowiedniej listwy przypodłogowej. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału.

Szczegóły produktu:

  • Wysokość [mm]: 54
  • Pokrycie/Kolor: Jabłoń
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Waga [kg]: 0.0500
  • Wysokość [mm]:
    54
  • Pokrycie/Kolor:
    Jabłoń

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar