Zakończenie lewe i prawe listwy PREXA 54, A-PZAK0-H9, H-54 mm, H9 Jabłoń N2, ASPRO

Marka: Midas Małgorzata Wesołowska
Nr kat.: TWPAZ-271969
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.05 kg

Zakończenie lewe i prawe listwy PREXA 54, H=54 mm, H9 Jabłoń N2, ASPRO

WAŻNE!!! "Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

Zakończenie lewe i prawe pozwala na estetyczne wykończenie listwy przypodłogowej na ich końcach z lewej i z prawej strony. Są idealnie dopasowane do koloru listwy. Bez nich nie da się osiągnąć efektu eleganckiego i estetycznego wnętrza. Produkty te wykazują odporność na wodę, a także dużą elastyczność. Występują w różnych wysokościach i kolorach, dzięki czemu mogą Państwo dobrać odpowiednie zakończenia do odpowiedniej listwy przypodłogowej. Wykonane są z wysokiej jakości materiału.

Szczegóły produktu:

  • Wysokość [mm]: 54
  • Pokrycie/Kolor: Jabłoń
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Waga [kg]: 0.0500
  • Wysokość [mm]:
    54
  • Pokrycie/Kolor:
    Jabłoń

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę Intar sp. z o.o.


Zapisując się do newsletteru wyrażasz zgodę na wysyłanie do ciebie informacji handlowych na wskazany adres oraz na przetwarzanie twoich danych w związku z jego obsługą.
Więcej w Polityce prywatności.
Newsletter Intar