Zakończenie lewe i prawe listwy PREXA 54, A-PZAK0-H9, H-54 mm, H9 Jabłoń N2, ASPRO

Marka: Midas Małgorzata Wesołowska
Nr kat.: TWPAZ-271969
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.05 kg

Zakończenie lewe i prawe listwy PREXA 54, H=54 mm, H9 Jabłoń N2, ASPRO

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

Zakończenie lewe i prawe pozwala na estetyczne wykończenie listwy przypodłogowej na ich końcach z lewej i z prawej strony. Są idealnie dopasowane do koloru listwy. Bez nich nie da się osiągnąć efektu eleganckiego i estetycznego wnętrza. Produkty te wykazują odporność na wodę, a także dużą elastyczność. Występują w różnych wysokościach i kolorach, dzięki czemu mogą Państwo dobrać odpowiednie zakończenia do odpowiedniej listwy przypodłogowej. Wykonane są z wysokiej jakości materiału.

Szczegóły produktu:

  • Wysokość [mm]: 54
  • Pokrycie/Kolor: Jabłoń
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Waga [kg]: 0.0500
  • Wysokość [mm]:
    54
  • Pokrycie/Kolor:
    Jabłoń

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar