Narożnik zewnętrzny LIMA, LI0ZH3, H-72 mm, H3 Geelong, SALAG

3.66 zł/szt (netto)
4.50 zł/szt (brutto)
Marka: Salag Sp. z o.o. Sp. K.
Nr kat.: TWPAZ-355878
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.05 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 9
 • Wysyłka do 48h

Narożnik zewnętrzny LIMA, H=72 mm, H3 Geelong, SALAG

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

Narożnik zewnętrzny to niezbędny element estetycznie łączący listwy przypodłogowe. Dzięki niemu stworzymy jednolite obramowanie podłogi, bez nieładnych przerw pomiędzy listwami. Jest idealnie dopasowany do koloru listwy. Bez niego nie da się osiągnąć efektu eleganckiego i estetycznego wnętrza. W razie uszkodzenia narożnik można w łatwy sposób wymienić, bez konieczności wymiany całej listwy. Produkt wykazuje odporność na wodę, a także dużą elastyczność. Występuje w różnych wzorach, kolorach który będzie pasował do odpowiedniego rodzaju listwy przypodłogowej. Wykonany jest z wysokiej jakości materiału.

Szczegóły produktu:

 • Wysokość [mm]: 72
 • Pokrycie/Kolor: H3 Geelong
 • Materiał: Tworzywo sztuczne 
 • Waga [kg]: 0.0500
 • Wysokość [mm]:
  72
 • Pokrycie/Kolor:
  Geelong

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar