Rozdzielacz MINI 3-pkt., OKS-MIN3P-WTY-CZ-01, Przewód przyłączeniowy 2 m z wtyczką MINI, Czarny, DESIGN LIGHT

6.38 zł/szt (netto)
7.85 zł/szt (brutto)
Marka: Design Light Sp. z o.o.
Nr kat.: TAEK-403522
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.1 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 3
  • Wysyłka do 48h

Rozdzielacz MINI 3-pkt., OKS-MIN3P-WTY-CZ-01, Przewód przyłączeniowy 2 m z wtyczką MINI, Czarny, DESIGN LIGHT

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

Rozdzielacz MINI posiadający przewód o długości 2 m, do którego z łatwością podłączą Państwo maksymalnie 3 oprawy (np. klipsy lub oczka LED) posiadający przewód z wtyczką mini konektor. MINI-KONEKTOR to uniwersalny system łączenia wszystkich opraw LED. Pozwala on na łatwe podłączanie opraw do zasilania i daje możliwość odłączania ich czy zmiany pozycji w rozdzielaczu w dowolnym momencie. Uruchamianie oświetlenia odbywa się w kilka sekund i nie wymaga lutowania.

Szczegóły produktu:

  • Pokrycie/Kolor: Czarny
  • Długość przewodu [mm]: 2000
  • Waga [kg]: 0.10

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar