Operator maszyn stolarskich - Oddział Kępno | Intar.pl

_MG_0001.jpg [1.68 MB]

Intar Sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Operator maszyn
stolarskich
w Kępnie

Zadania na Twoim Stanowisku:

  • samodzielna obsługa piły panelowej HOLZMA (HOMAG)
  • przygotowanie i właściwe uzbrojenie maszyny przed przystąpieniem do pracy
  • ustawienie maszyny po zmianie narzędzi
  • kontrola parametrów obróbki w procesie cięcia
  • samodzielne przygotowanie programu cięcia
  • kontrola jakości wykonanego elementu
  • cykliczna konserwacja maszyny zgodna z zaleceniami producenta w DTR

Poszukujemy kandydatów, których charakteryzuje:

  • doświadczenie w obsłudze pił panelowych
  • dobra znajomość rysunku technicznego, narzędzi pomiarowych
  • znajomość CADmatic 4 lub wyżej
  • zainteresowania techniczne
  • chęci do nauki i rozwoju
  • dokładność oraz sumienne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • bezpieczne środowisko pracy
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania

      - aplikuj