Operator maszyn stolarskich - Oddział Syców

_MG_0001.jpg [1.68 MB]

Intar Sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Operator maszyn stolarskich w Sycowie

Zadania na Twoim Stanowisku:

  • obsługa maszyn stolarskich (piła panelowa, piła formatowa, okleiniarka)
  • obsługa maszyny CNC – wiertarko-frezarka
  • cięcie elementów według rysunków technicznych
  • kontrola jakości elementów
  • przygotowywanie towaru do transportu

Poszukujemy kandydatów, których charakteryzuje:

  • doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich (piła panelowa, piła formatowa, okleiniarka)
  • doświadczenie w obsłudze maszyn typu CNC
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • zainteresowania techniczne
  • dokładność oraz sumienne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • bezpieczne środowisko pracy
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość przystąpienia do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania

       - aplikuj