Meble na wymiar do przedpokoju. Czym warto się kierować przy wyborze płyt, okuć i akcesoriów do szaf?

okucia-meblowe
2023-02-22 15:51:51

Planujesz remont starego lub aranżację nowego przedpokoju? Jeśli tak, to z pewnością myślisz też o odpowiednich dla tego pomieszczenia meblach. Zadanie to pozornie wydaje się łatwe, gdyż możliwości masz tu naprawdę sporo. Jednak to właśnie ta ich ilość może stanowić największy problem. Co wybrać? Na jakie płyty meblowe postawić? Skąd wziąć do nich odpowiednie okucia i w jakie systemy wyposażyć szafę w przedpokoju? Na te właśnie pytania postaramy się odpowiedzieć.

Przedpokój meble na wymiar

Meble na wymiar z jakich płyt warto wybrać do przedpokoju? Jaki materiał sprawdzi się tu najlepiej?

Każdy przedpokój jest inny. I nie chodzi tu wcale o metraż czy kształt tego pomieszczania, ale o pomysł na niego, jaki mają sami jego właściciele. Każdy ma swój wymarzony przedpokój i dlatego u każdego będzie on wyglądał inaczej. A skoro tak, to najlepiej od razu zdecydować się na wstawienie do przedpokoju wykonanych na indywidualne zamówienie mebli na wymiar, które wykonane będą z odpowiednich płyt meblowych. A które płyty będą tu odpowiednie?

Gdy chodzi o płyty meblowe na wymiar, to zasadniczym wyborem pozostają:

Każde meble posiadają fronty – polecamy zarówno jednobarwne z płyt akrylowych, jak i drewnopochodne z płyt laminowanych oraz fronty frezowane lakierowane w dowolnie wybranym przez nas kolorze z palety RAL.

Meble na wymiar do przedpokoju dobrze jest wykonać z płyt drewnopochodnych uszlachetnionych, jako wyjątkowo dobrze się prezentujących, a przy tym bardzo trwałych i odpornych na uszkodzenia.

Meble do przedpokoju

W co wyposażyć meble na wymiar do przedpokoju? W jakie systemy szaf, jakie kosze, półki i szuflady?

W każdym przedpokoju powinna znaleźć się przynajmniej jedna szafa na ubrania. Aby jednak ten prosty mebel zyskał jak największą funkcjonalność, warto wyposażyć go w odpowiednio dobrane systemy do szaf, w tym w kosze, półki oraz szuflady. Jakiego typu powinny to być systemy? Na uwagę zasługuje nowe rozwiązanie cokołowe - Space Step – to dodatkowa przestrzeń do przechowywania w cokole, dająca łatwy dostęp do zawieszonej wysoko szafki. My szczególnie polecamy naszym klientom systemy firmy Blum, takie jak:

Do klasycznego przedpokoju najlepiej zdają się pasować nowe szuflady od Bluma – Merivobox, jednak ostateczna decyzja zależy i tak od Twojego pomysłu na to pomieszczenie.

Płyty meblowe na wymiar

Czym warto się kierować przy wyborze okuć mebli na wymiar do przedpokoju? Na co warto zwracać uwagę?

Wybór okuć meblowych, jakie znajdziesz na Intar.pl, zadowoli każdego. To u nas możesz wybierać spośród okuć wiodących producentów, jak Blum, Sevroll czy GTV. Na cokolwiek się nie zdecydujesz, pamiętaj jednak, aby okucia do meblistanowiły funkcjonalne i estetyczne uzupełnienie wykonywanych na wymiar mebli do przedpokoju. Kupując u nas, jakość masz już zapewnioną.

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii