Nowości od Rehau – płyty akrylowe RAUVISIO noir Passion for Color

Nowości od Rehau – płyty akrylowe RAUVISIO noir Passion for Color
2024-04-04 14:19:17

Płyty akrylowe w głębokim macie to coraz częściej wybierane rozwiązanie wzornicze, które pozwala uzyskać niebanalne efekty estetyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Rehau włączyła do swojej kolekcji RAUVISIO noir nowe wyjątkowe dekory, stanowiące doskonałe uzupełnienie tej linii płyt meblowych. Kolekcja obejmująca akrylowe płyty meblowe w głębokim, aksamitnym macie zawiera rozwiązania do zastosowań pionowych i poziomych, umożliwiając tworzenie jednolitych stylistycznie brył meblowych.

Matowe płyty akrylowe RAUVISIO noir Passion for Color – co można z nich wyczarować?

Inspirujące dekory RAUVISIO noir Passion for Color cechują się nie tylko intensywną, głęboką barwą, ale też wszechstronnością zastosowań. Sprawdzą się znakomicie w kuchni, salonie, sypialni i łazience, tworząc unikalne, eleganckie wnętrza. Płyty akrylowe noir od Rehau łączą estetykę z najwyższą starannością wykonania, dzięki czemu meble wykonane z ich użyciem zachwycają każdym detalem. Meble kuchenne, komoda w sypialni, zabudowana szafa w sypialni – każdy mebel na bazie akrylowych płyt RAUVISIO noir jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju, wprowadzając do wnętrza powiew elegancji i ponadczasowego stylu.

Największą zaletą szlachetnych matowych dekorów Passion for Color jest ich uniwersalność– sześć nasyconych odcieni inspirowanych światem przypraw można dowolnie łączyć między sobą, ale również zestawiać z innymi płytami meblowymi jednobarwnymi lub imitującymi drewno. Ciepły, złocisty Curcuma Gold sprawdzi się doskonale w zestawieniu ze wszystkimi rodzajami jasnego i ciemnego drewna oraz stworzy unikatowe, eleganckie połączenie z ciemną szarością, a delikatny i subtelny Vanilla Cream można zestawić na przykład z dekorami w odcieniach ciemnego drewna o wyraźnym rysunku słojów bądź z innymi jednobarwnymi dekorami z linii RAUVISIO noir, np. gołębioszarym Smoke Stack (2457L) czy kontrastowym granatem Midnight Dash (2462L).

Matowy akryl RAUVISIO noir Passion for Color można również łączyć z dekorami na wysoki połysk, tworząc wiele różnych zaskakujących kombinacji stylistycznych. Połyskliwy laminat akrylowy znajdziemy na przykład w kolekcji Rehau RAUVISIO brilliant, w skład której wchodzi kilkanaście zróżnicowanych odcieni – od bieli i szarości, poprzez pudrowy róż, karmel i nasycone bordo, aż po grafit i głęboką czerń.

Dekory matowe RAUVISIO noir możemy łączyć z płytami na wysoki połysk na zasadzie kontrastów, na przykład zestawiając szlachetną satynową szarość Pepper Grey z kolekcji Passion for Color z łagodnym różowym dekorem Magnolia (5335B) o intensywnym lustrzanym połysku. Połyskliwe i matowe dekory możemy łączyć również, dobierając do siebie podobne odcienie, na przykład karmelowo-złoty Curcuma Gold i połyskliwy Rame metallic (1678L) w kolorze ciepłego, zgaszonego brązu. Możliwości jest naprawdę wiele, a co za tym idzie – wiele jest możliwych efektów estetycznych, a każdy z nich niepowtarzalny i wyjątkowy.

RAUVISIO noir również do zastosowań poziomych

RAUVISIO noir to materiał, który nadaje się także do zastosowań poziomych, narażonych na częste obciążenia mechaniczne. Z płyt dostępnych w tej kolekcji możemy tworzyć blaty meblowe odporne nie tylko na uszkodzenia, ale również na działanie wilgoci i wysokiej temperatury, dzięki czemu sprawdzą się idealnie w kuchni czy łazience. Szlachetne, matowe wykończenie o aksamitnej powierzchni w połączeniu z wysokimi walorami w zakresie funkcjonalności sprawia, że blaty meblowe RAUVISIO noir nie tylko doskonale się prezentują, ale też są bardzo praktyczne. Warto dodać, że powierzchnie matowe RAUVISIO noir są znacznie bardziej odporne na zabrudzenia i powstawanie odcisków palców  niż klasyczny akryl na wysoki połysk, co dodatkowo podnosi walory użytkowe mebli.

Łączenie frontów meblowych RAUVISIO noir w szlachetnym macie z powierzchniami poziomymi wykonanymi z tego samego materiału pozwala nam tworzyć jednolite bryły meblowe o niebanalnym, spójnym stylistycznie wyglądzie. Takie meble, dopracowane w każdym detalu, nadają wnętrzom ponadczasowego stylu, który cieszy oko i wprowadza do pomieszczenia powiew nieprzemijającej elegancji.

Akrylowe dekory w szlachetnym macie RAUVISIO noir to wszechstronny i uniwersalny materiał do produkcji meble najwyższej klasy, o doskonałych walorach estetycznych i użytkowych. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy nie uznają kompromisów i oczekują najlepszych rozwiązań zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i wyglądu.

Nowości od Rehau płyty akrylowe RAUVISIO noir Passion for Color.jpg [99.32 KB]

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii