Podłogi SPC Kronospan, czyli prosty sposób na odświeżenie każdego wnętrza?

Podłoga SPC_1
2023-02-25 11:02:24

Podłogi SPC Kronospan, czyli prosty sposób na odświeżenie każdego wnętrza?

Wiosna to dobry moment na odświeżenie domu lub mieszkania. W ramach zaplanowanych z tej okazji prac, warto przyjrzeć się starym podłogom i zastanowić, czy nie należałoby wymienić je na nowe. Tym bardziej warto jest o tym pomyśleć, że do dyspozycji mamy obecnie produkt wprowadzający nową jakość do naszych wnętrz. Co to za produkt? Dlaczego to właśnie on zasługuje na uwagę?

Dlaczego akurat podłogi SPC Kronospan? Co jest w nich takiego wyjątkowego?

LVT, czyli luxury vinyl tilesto kategoria luksusowych płyt winylowych, z których wykonuje się podłogi lub pokrycia ścian. Płyty te zdobyły sobie spore uznanie nie tylko przez wzgląd na swoje wartości estetyczne, ale i czysto funkcjonalne, jak np. bardzo łatwy montaż i tolerancję różnego rodzaju niedoskonałości podłoża. Właśnie z tego powodu płyty LVT są produktem cały czas udoskonalanym i wzbogacanym o nowe rozwiązania. Ich najnowszą generacją są panele SPC ( stone plastic composite), na bazie których powstała kolekcja podłóg winylowych Rocko Kronospan. Co decyduje o ich wyjątkowości?

  • Kompozytowa, wielowarstwowa budowa z rdzeniem składającym się aż z 70% z naturalnego marmuru
  • Podłoga SPC Kronospan zapewnia dużą twardość i sztywność podłoża, dzięki czemu stopy znajdują w niej pewne i stabilne podparcie
  • Oprócz warstwy dekoracyjnej, nadającej panelom wygląd naturalnego drewna lub kamienia, podłogi SPC Kronospan pokryte są również powłoką zabezpieczającą przed promieniami UV, dzięki czemu ich oryginalna barwa nigdy nie zblednie
  • Koniec ze skrzypieniem i trzaskami rozlegającymi się przy każdym kroku. Warstwa akustyczna podłóg SPC Kronospan tłumi wszelkie niepożądane dźwięki.

A jakie możliwości oferują podłogi SPC Kronospan? W jakich pomieszczeniach i konfiguracjach technicznych będą w stanie pokazać swoją wartość?

O czym należy pamiętać, wybierając podłogi SPC Kronospan? Na co pozwala ich użycie?

Ze względu na swoje właściwości, podłogi SPC Kronospan doskonale nadają się do:

  • łazienki– są całkowicie wodoodporne i niewrażliwe na duże zmiany temperatury;
  • kuchni– koniec z martwieniem się o plamy nie do usunięcia, podłogi SPC Kronospan są na nie całkowicie odporne;
  • salonu i sypialni– podłogi SPC Kronospan doskonale współpracują z ogrzewaniem podłogowym;
  • pokoju dziecięcego, korytarza czy pomieszczeń komercyjnych– wysoka odporność na zarysowania gwarantuje gładką powierzchnię bez względu na okoliczności.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Jednak już samo to pokazuje, że myśląc o odświeżeniu swojego domu lub mieszkania, myśląc o nowych podłogach, należy myśleć właśnie o podłogach SPC Kronospan.

 

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii