Pokój dziecięcy z płytami dekoracyjnymi ModuloKids od Proform. Jakie możliwości oferuje ta niezwykła kolekcja?

modulo kids
2023-02-22 15:21:17

Odpowiednia aranżacja pokoju dziecięcego ma z reguły jeden cel – ma być na tyle ładnie, aby dziecko czuło się w nim doskonale. Jednak wszelkie urozmaicenia wprowadzane do pokoju dziecięcego pełnią także inną, bardzo ważną rolę – pobudzają wyobraźnię i stymulują do rozwoju kreatywności. Do realizacji obu tych celów doprowadzić można dzięki zastosowaniu płyt dekoracyjnych z kolekcji ModuloKids marki Proform. W jaki sposób? Na co pozwalają tworzące tę kolekcję elementy?

Płyty dekoracyjne ModuloKids Proform dla najmłodszych? W jakim celu powstała ta kolekcja?

Dbając o dzieci, dbamy o naszą wspólną przyszłość. W tych słowach nie ma ani odrobiny przesady. Firma Proformdbałość o stworzenie dzieciom jak najlepszych warunków do dorastania traktuje niezwykle poważnie. Widać to choćby na przykładzie ich oferty, w której znaleźć można propozycje w rodzaju kolekcji ModuloKids . Czym jest ta kolekcja?

ModuloKids od marki Proform to kolekcja elementów dekoracyjnych do mebli przeznaczonych dla najmłodszych. Kolekcja ta obejmuje całą serię produktów pozwalających zaprojektować i zaaranżować pokój dziecięcy w naprawdę wyjątkowy sposób.W skład kolekcji ModuloKidswchodzą:

Elementami gotowymi, współtworzącymi omawianą kolekcję, są zabawne i niezwykle sympatyczne wezgłowia w kształcie lubianych przez dzieci zwierząt, maskownice na grzejniki, tablice oraz dodatki. Wymienione elementy mogą być wykończone folią, lakierem, a niektóre również lakierem magnetycznym. Wszystko po to, aby korzystającym z nich dzieciom zapewnić pełną frajdę, komfort i bezpieczeństwo.

Płyty dekoracyjne ModuloKids Proform.JPG [196.15 KB]

Płyty dekoracyjne ModuloKids Proform w pokoju dziecięcym i nie tylko. W jaki sposób możne je wykorzystać?

Kolekcja ModuloKids daje ogromne możliwości do tworzenia naprawdę fascynujących aranżacji wnętrz przeznaczonych dla dzieci. To propozycja zarówno do osób prywatnych, szukających sposobu na stworzenie pokoju dziecięcego jak z bajki, ale też dla żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, a także dla galerii handlowych prowadzących specjalne punkty zabaw dla dzieci. ModuloKids najwięcej do zaoferowania ma jednak rodzicom pragnącym zapewnić swoim pociechom w pełni bezpieczną i skłaniającą do zrównoważonego rozwoju przestrzeń. Możliwe staje się to dzięki:

  • wzorzystym panelom posiadającym bardzo szerokie zastosowanie,
  • zabawnym wezgłowiom w kształcie głowy kota lub hipopotama,
  • kolorowym tablicom – w kształcie chmurki lub prostokątnym, po których można pisać i rysować zwykłą kredą,
  • maskownicom grzejnikowym – nie tylko poprawiającym wystrój wnętrza, ale też dbającym o bezpieczeństwo dziecka.

Kolekcja ModuloKidsto doskonała podstawa do stworzenia pokoju dziecięcego spełniającego marzenia – tak dziecka, jak i jego rodziców.

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii