Powrót do szkoły - urządzamy pokój nastolatka

<?php echo e($image->getAlt(), false); ?>
2023-03-17 13:17:36

Powrót do szkoły to ważny czas dla każdego nastolatka – rozpoczęcie nowego roku szkolnego to ponowne spotkania z przyjaciółmi, nowa wiedza i nowe wyzwania. Warto stawiać im czoła w przyjaznym i komfortowym środowisku, dlatego duże znaczenie ma odpowiednie urządzenie pokoju do nastolatka.

Własny pokój to dla młodych osób bardzo ważne miejsce: tam spędzają czas wolny, spotykają się z przyjaciółmi, oddają się swoim pasjom, ale też uczą się. Jak zorganizować prywatną przestrzeń dla nastolatka,  by miał zapewnione komfortowe warunki do rozwoju na każdej płaszczyźnie?

Zacznij od trwałej podłogi

Podłoga w pokoju nastolatka narażona jest na wiele nieoczekiwanych sytuacji, które mogą sprzyjać jej przyspieszonemu niszczeniu. Przypadkowe rozlanie wody, testowanie nowych butów na szpilkach, piłkarskich korków czy deskorolki, upadek ciężkiego wazonu – wszystko może się zdarzyć, dlatego bardzo ważne jest, by podłoga w pokoju nastolatka była trwała, wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Doskonale do tego zadania nadają się podłogi winylowe, które są odporne na zarysowania, powstawanie plam i działanie wody, dzięki czemu zachowają świetny wygląd na lata. Podłogi winylowe Rocko z oferty Kronospan cechują się też dobrą wydajnością akustyczną, a do tego są dostępne w wielu modnych wzorach i kolorach, więc z łatwością dopasujemy je do każdego stylu.

Meble? Koniecznie modne i wygodne

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia w pokoju nastolatka są meble. Świetnie sprawdzą się meble na wymiar, dzięki czemu nastolatek zyska tyle przestrzeni do przechowywania swoich ciuchów, akcesoriów i skarbów, ile potrzebuje. Modne meble dla nastolatka z łatwością wyczarujemy z płyt meblowych  uszlachetnionych – do wyboru mamy m.in. płyty lakierowane, akrylowe, metaliczne, z mocnym połyskiem albo w szlachetnym macie. Z płyt meblowych możemy też wykonać biurko na wymiar dla naszego nastolatka, które stylem i kolorystyką dopasowane będzie do pozostałych mebli w jego pokoju.

Kolory? Praktycznie dowolne: od mocnych, energetycznych i nasyconych barw (np. szeroka paleta soczystych barw frontów z płyt wiórowych laminowanych  z linii Color palety Kronospan Global), poprzez różne odcienie i faktury drewna (ogromny wybór drewnopodobnych dekorów znajdziemy w ofercie płyt laminowanych Kaindl WOODline) aż po imitacje kamieni i betonu a nawet tkanin (znajdziemy takie w ofercie Cleaf Matdesign).

Porządek to podstawa

Każdy nastolatek ma mnóstwo przedmiotów i akcesoriów – szkolnych, osobistych czy sentymentalnych. By zachować wśród nich ład i porządek, warto wykorzystać szeroki wybór akcesoriów meblowych  firmy Nomet, wśród których znajdziemy m.in. półki ścienne w ciekawym designie  czy akcesoria na przybory szkolne.

W ofercie Nomet znajdziemy także system magnetic wall,  czyli tablicę magnetyczną w modnym kolorze antracyt lub kość słoniowa, do której w dowolnych miejscach można przyczepić różnej wielkości organizery i wieszak na słuchawki, co znacznie ułatwi nastolatkowi utrzymanie porządku na biurku.

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii