Szybko odświeżamy łazienkę bez remontu. Jakich materiałów wykończeniowych warto użyć w tym celu?

szybki_remont_lazienki
2023-02-23 12:26:29

Szybki remont łazienki? Nadchodząca wiosna bardzo mocno sprzyja podobnym inicjatywom. Czy jednak remont łazienki to coś, co faktycznie można przeprowadzić szybko? Jak najbardziej! Pod warunkiem jednak, że zostaną w tym celu użyte odpowiednio dobrane materiały. A materiałami takimi są m.in. panele winylowe od Kronospanu oraz panele dekoracyjne systemu Rocko Wall Tiles. Dlaczego właśnie na nie warto się zdecydować?

Panele winylowe do łazienki. Czas zastąpić niemodne już płytki nowoczesnymi podłogami winylowymi

Przez wiele lat w łazienkach niepodzielnie rządziły płytki. Płytki układano zarówno na ścianach, jak i na posadzkach. Jednak czas tego typu wykończenia już minął. Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych materiałów i nowoczesnego wzornictwa. A tak jedno, jak i drugie w tym najnowocześniejszym wydaniu zapewniają obecnie panele winylowe marki Kronospan.

Panele te posiadają wiele praktycznych zalet, wśród których z całą pewnością należy wymienić wysoki poziom zabezpieczenia przed działaniem wody, zarysowaniami oraz plamami. Zabezpieczenie to jest zasługą specjalnej warstwy ochronnej pokrywającej powierzchnię paneli, dzięki czemu zachowują swoje oryginalne piękno przez wiele długich lat. Oczywiście, jak przystało na panele możliwe do stosowania w łazienkach, ich wodoodporność jest naprawdę imponująca.

Wodoodporne płyty ścienne Rocko Wall Tiles. Stwórz łazienkę w jednej z 4 niezwykłych kolekcji paneli dekoracyjnych

Wiesz już, z czego zrobić podłogę w łazience, a co ze ścianami? Aby nadać pomieszczeniu nowego, fascynującego wyglądu, powinieneś wykończyć ściany panelami dekoracyjnymi , a dokładniej wodoodpornymi płytami ściennymi Rocko Wall Tiles.

Rocko Wall Tiles to wodoodporny system ścienny służący do wykończenia i dekoracji pomieszczeń dowolnego typu, w tym również łazienek. Wchodzące w jego skład płyty podzielone zostały według następujących dekorów:

  • Stones– motyw naturalnego kamienia,
  • Bosco– z rysunkiem prawdziwego drewna,
  • Orient– oparte na klasycznych motywach orientalnych,
  • Color– panele w szerokiej palecie pastelowych barw.

Płyty dekoracyjne Rocko Wall Tiles są o wiele lżejsze niż tradycyjne płyty kwarcowe i z powodzeniem mogą zastępować płytki ścienne. Dostępne są w dużym formacie 4x2800x1230mm, co jeszcze bardziej ułatwia ich montaż. Z kolekcją Rocko Wall Tiles odmienisz swoją starą łazienkę szybko i bez zbędnego bałaganu.

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii