Zaprojektuj własną, niepowtarzalną szufladę - myLegrabox Blum

Zaprojektuj_szuflade
2023-06-02 09:36:15

To, że coś jest dobre, nie oznacza, że nie można tego jeszcze ulepszyć. Taka myśl przyświecała inżynierom marki Blum, gdy tworzyli nowy system szuflad myLEGRABOX, będący udoskonaleniem linii LEGRABOX. Czym wyróżnia się nowy system Blum i jakie ma zastosowania?

Blum to wiodący producent okuć meblowych najwyższej jakości, słynący z doskonale przemyślanych, funkcjonalnych rozwiązań. Produkty Blum są chętnie wybierane ze względu na swoją trwałość i ergonomię użytkowania,  cenioną zarówno przez producentów mebli, jak i klientów.

Nowością w portfolio marki Blum jest linia szuflad myLEGRABOX – udoskonalony następca jednego z najbardziej cenionych systemów w ofercie marki, czyli LEGRABOX. Czym wyróżnia się myLEGRABOX i jakie różnice wprowadzono w stosunku do poprzednika systemu?

myLEGRABOX – nowoczesność i elegancja

Szuflady MyLEGRABOX wyróżniają się szykiem i elegancją, pozwalając na pełną personalizację mebli i dostosowanie ich do wystroju pomieszczenia. System zawdzięcza to możliwości samodzielnej konfiguracji elementu dekoracyjnego, jakim jest zewnętrzny bok szuflady, co po wysunięciu szuflady zapewnia oryginalny efekt estetyczny.

To sprawia, że mamy wpływ na wygląd każdego detalu naszej kuchni, salonu czy sypialni, tworząc spójną i estetyczną koncepcję stylistyczną.  W przypadku wcześniejszego systemu LEGRABOX jedyną opcją były jednolite szuflady obustronne w tym samym dekorze, a więc myLEGRABOX znacznie poszerza nasze możliwości w zakresie personalizacji mebli.

W szufladach myLEGRABOX mamy cztery dostępne wersje zewnętrznego boku szuflady.  Obok czarnego Carbon mat do wyboru jest powłoka strukturalna Noble rust  w barwie głębokiego, czekoladowego brązu, a także inox – stal nierdzewna odporna na palcowanie oraz oryginalna  struktura 3D Carbon look  w kolorze czarny Carbon mat. Wewnętrzne boki szuflady dostępne są w kolorze czarny Carbon mat,  co nadaje meblom niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru. By zapewnić pełną indywidualność, istnieje możliwość nadrukowania logo klienta na zaślepkach szuflad.

Nowy design, niezawodna funkcjonalność

Jeśli chodzi o funkcjonalność, to myLEGRABOX kontynuuje najlepsze tradycje marki Blum, dostarczając klientom przemyślane i praktyczne rozwiązania. Zastosowanie prowadnic BLUMOTION S  daje nam możliwość wyboru pomiędzy trzema technologiami ruchu, a płynne i ciche przesuwanie się szuflad oraz funkcja hamowania zapewniają pełen komfort użytkowania.

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym szuflady myLEGRABOX zapewniają pełną stabilność nawet w przypadku modnych wysokich frontów, a wąskie boki szuflad otwierają nowe możliwości projektowania przestrzeni. System myLEGRABOX może być stosowany nawet w przypadku szerokich i ciężkich szuflad, zapewniając płynny ruch przy znacznym obciążeniu dynamicznym, sięgającym 70 kg.

Podsumowując, szuflady myLEGRABOX to świeże spojrzenie na nowoczesny design, które otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości w aranżacji przestrzeni  i pozwala na skupienie się na detalach. Połączenie wysokiej estetyki i najwyższej funkcjonalności sprawia, że system szuflad myLEGRABOX niemal od razu po wprowadzeniu zyskał wysokie uznanie klientów.

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii