Wojnarowicz . Studio

log2o

Wojnarowicz . Studio


Informacja o biurze:
Wojnarowicz.studio to młode i ambitne biuro architektoniczne zajmujące się projektami kubaturowymi, wnętrz oraz mebli. nie bojące się wyzwań i odważnych projektów.
Rozumiemy potrzeby naszych klientów i traktujemy każdy projekt jako wyzwanie, aby w pełni sprostać ich oczekiwaniom.
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompleksowego projektu wnętrza dla swojego domu, biura czy restauracji, jesteśmy gotowi do pracy aby stworzyć dla Ciebie miejsce, które nie tylko będzie zachwycać estetyką, ale także będzie funkcjonalne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.
Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Naszym celem jest tworzenie wnętrz, które odzwierciedlają Twoją osobowość, sprzyjają harmonii i równowadze w Twoim życiu.

Oferta:
Projekt kubaturowy
Projekt wnętrza
Projekt zabudowy meblowej

Etapy pracy projektu wnętrz:
Konsultacja - Przedstawienie potrzeb klienta, i przyszłych użytkowników domu, poznanie preferencji i upodobań. Uzupełnienie dokumentu przedprojektowego.
Projekt koncepcyjny - Rzuty funkcjonalne + moodboardy ( 2 warianty). Rzut z propozycją układu pomieszczeń, mebli i elementów wyposażenia w pomieszczeniu, uwzględniając potrzeby klienta oraz zasady ergonomii.
Projekt wykonawczy - Dokumentacja techniczna projektu wnętrza, to kompleksowy zbiór informacji, planów, rysunków i specyfikacji dotyczących wszystkich aspektów aranżacji przestrzeni. Zawiera: szczegółowo opisane rzuty, kłady ścian, rysunki wykończenia sufitów, rysunki wykończenia ścian, rysunki wykończenia podłogi, rzut z punktami elektrycznymi.