Adnotacja 2020-09-03 091350.jpg

Majestat i elegancja kuchni drewnianej. Fronty drewniane na wymiar, Drewpol Osina w ofercie Intar.

Majestat i elegancja kuchni drewnianej. Fronty drewniane na wymiar, Drewpol Osina w ofercie Intar.

Fronty drewniane to niewątpliwie połączenie klasycznej elegancji i piękna, kóre nadaje wnętrzu niewątpliwy urok . Mnogość wzorów początkowo może nas onieśmielać, ale jestem przekonana, że ułożenie wszystkich oferowanych frontów we spójną całość, ułatwi podjęcie decyzji.

DREWPOL Osina.
Firma DREWPOL to kilkusetosobowa firma, która z powodzeniem realizuje swoje cele od blisko 30 lat, a ich priorytetem jest zaspokoić oczekiwania klienta. Realizowane cele i konsekwencja w działaniach pozwoliły uzyskać certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2015. Przedsiębiorstwo pracuje w halach o łącznej powierzchni 12 000 m 2, gdzie znajduje się nowoczesny park maszyn. Miesięczna produkcja to 7000- 1000 m 2gotowych wyrobów. Drewpol Osina wyróżnia się niebanalnym stylem, a do produkcji używane są najlepsze, selekcjonowane surowce naturalne.

Drewpol Osina linia Nowoczesna.
Drewpol Osina podzielił swoją kolekcję na dwie części, pierwsza z nich to Linia Nowoczesna, znajdziemy tutaj fronty z litego drewna, Kolekcja ATENY to m.in. dąb lity ryflowany, dostępne są nie tylko fronty do szafek, ale także fronty szuflad, można ją zamówić w kilkudziesięciu kombinacjach i przeróżnych wybarwieniach. Front meblowy PRAGA to popularny "ramiak" wykonany z litego drewna, w tym wypadku to olcha. Fronty AMSTERDAM to front wykonany z połączenia litego drewna, dębu i jesionu. Seria BERLIN to nie tylko "ramiaki" z litego dębu, ale także możliwość zamówienia listwy ozdobnej z motywem, blendy pod butelki, czoła szuflady z wycięciem na palec czy czoła szuflady z frezem płycinowym lub zewnętrznym. MANHATTAN w całym zestawieniu jest wyjątkiem, wykonany jest z płyty MDF fornirowanej okleiną, którą możemy wybrać wśród dekorów takich jak dąb europejski/ dąb rustykalny/ dąb sękaty / jesion. Nowoczesną kolekcję frontów zamyka dekor DUBLIN , to piękny ramiak z litego dębu/ jesionu, a płycinę wykonaną ma z płyty MDF, fornirowanej okleiną dębową / jesionową.

Drewpol Osina linia Klasyczna.
Nazwy poszczególnych kolekcji zaczerpnięte zostały  od nazwisk wybitnych kompozytorów muzyki klasycznej, przywołują na myśl przepych, luksus i ponadczasową elegancję. Linia klasyczna wyróżnia się tym, że w każdej z serii znajdziemy elementy dekoracyjne, jak wypukłe fronty do witryn, fronty do wysokiej zabudowy. Fronty meblowe BACH to piękna kolekcja, gdzie podstawą jest ramiak a kolejne produkty to drzwi płycinowe czy ramowe, gięte i wypukłe, znajdziemy tutaj czoło szuflady z frezem zewnętrznym, wewnętrznym, blenda pod butelki, blenda płaska czy blenda z frezem zewnętrznym. Fronty meblowe BRAHMS wykonane z litego drewna dąb/ jesion wyróżnia konstrukcja, w rogach nabite są drewniane ćwieki, a płycina wykonana jest na płasko z frezowaniami pionowymi. Kolejne w kolekcji to fronty CHOPIN to lite drewno olchowe, a płycina w tym wypadku została wykonana z Płyty MDF fornirowanej okleiną czereśniową. CZAJKOWSKI to linia frontów wykonana z litego drewna jesion/dąb/olcha, wyróżnia ją możliwość wykonania frontu wysokiego o maksymalnej wysokości 2820 mm. HAENDEL to szereg produktów, do wyboru mamy witryny, listwy ozdobne, czoło szuflad na butelki, blendy maskujące, czy witryny z następującym podziałem szprosów :1 szpros pionowy1 szpros poziomy dla wysokości 859 mm,2 szprosy poziome dla wysokości 860-1102 mm,3 szprosy poziome dla wysokości 1103-1400 mm. Całą kolekcję uzupełniają elementy uzupełniające, listwy wieńczące, listwy cokołowe, listwy podszafkowe, pilastry i kolumny. Kapitel, trzon, uchwyt, baza i stopka do cargo, to produkty które idealnie grają z popularnymi w kuchniach koszami Cargo.

W ofercie firmy Intar, znajdziecie Państwo pełną ofertę frontów drewnianych firmy DREWPOL Osina, ta naturalnie inspirująca kolekcja z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. W każdym z naszych 8 oddziałów mogą Państwo zobaczyć przykładowe fronty, a także zlecić realizację. Nasza wykwalifikowana kadra odpowie na dodatkowe pytania.