13.2_Płyta  klejona z drewna litego.png

Polecane modele blatów do białych mebli kuchennych

Polecane modele blatów do białych mebli kuchennych

Białe meble kuchenne to jedno z najczęstszych rozwiązań. Elegancja i uniwersalność tego typu wyposażenia sprawia, że tak zaaranżowana kuchnia cieszy się nieniknącym uznaniem wśród osób, dla których ważna jest funkcjonalna kuchnia. Urządzając kuchnię zastanawiasz się, jaki blat do białych mebli będzie najlepszy? Zapoznaj się z naszymi poradami.
Marzy Ci się funkcjonalna kuchnia? Białe meble kuchenne pomogą Ci urządzić ją w taki sposób, aby zarówno przygotowywanie posiłków, jak i utrzymanie porządku było proste i przyjemne. Jeśli jesteś na etapie urządzania i wyposażania, pamiętaj, że blat w kuchni jest niezbędny. Powinien on być nie tylko atrakcyjny wizualnie i dekoracyjny, ale przede wszystkim praktyczny. Pamiętajmy, że blat w kuchni to nic innego jak powierzchnia robocza – powinien być on zatem wykonany z wytrzymałych materiałów. Decydując się na konkretny model, wybór padł na białe meble kuchenne? Sprawdź, jakie kolory blatów kuchennych będą najbardziej odpowiednie.

Blaty drewniane klejone z drewna litego – stale modna klasyka
Blat do białych mebli nie musi być spójny z kolorystyką frontów. Funkcjonalna kuchnia to nie jedyna kwestia, którą powinniśmy się kierować podczas urządzania tego typu pomieszczenia. Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy sporo czasu, zadbajmy zatem nie tylko o to, aby zestaw mebli był praktyczny, ale również atrakcyjny wizualnie. Jaki blat do białych mebli będzie najlepszy? Jeśli jesteś zwolennikiem stylu skandynawskiego, prowansalskiego lub po prostu lubisz tradycyjne rozwiązania, postaw na blaty drewniane klejone z drewna litego. Białe meble kuchenne idealnie będą współgrały z drewnianymi elementami, tworząc nie tylko praktyczny punkt wyposażenia kuchni, ale również stylową aranżację. Blaty drewniane równie dobrze komponują się z białymi meblami kuchennymi zarówno, jeśli utrzymane są w jasnych odcieniach, jak buk i z ciemniejszymi kolorami – w tym wypadku kolory blatów kuchennych w postaci dębu będą najlepszym rozwiązaniem.

Blaty postformingowe – szeroki wybór dekorów.
Jeśli chcemy wzbogacić meble kuchenne o wyróżniający się w niej blat, możemy również skorzystać z szerokiej oferty blatów postformingowych, które pokryte są dekoracyjnymi laminatami w dekorach drewna, fantazyjnych, kamiennych czy marmurowych. Struktury tych blatów mogą być gładkie i woskowe, połyskowe, naśladujące postarzały beton, naturalne drewno,  Bogaty wybór dekorów sprawia, że bez problemu wybierzemy blat odpowiedni do stylu naszej kuchni.

Blaty kompaktowe – nowoczesne, ekskluzywne rozwiązanie.
Marzą Ci się białe meble kuchenne w nowoczesnej wersji? Postaw na cienkie blaty kompaktowe. Zastosowany w kuchni taki rodzaj blatu będzie nie tylko praktyczny i funkcjonalny, ale również bardzo nowoczesny. Cały blat wykonany jest z 12mm płyty kompaktowej o monochromatycznym rdzeniu, posiada ulepszoną odporność na zadrapania oraz wilgoć – dzięki temu utrzymanie porządku w kuchni będzie bezproblemowe. Blaty kompaktowe Slim Line dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można bez trudu dopasować idealny blat do białych mebli, nadając im charakter typowy zarówno dla stylu minimalistycznego, loftowego, jak i industrialnego. Praktyczny blat kuchenny w zestawieniu z atrakcyjnym, nowoczesnym designem to przepis na udaną kuchnię, która zachwyca uniwersalnością i stylistyką.

Funkcjonalna kuchnia to miejsce, w którym swobodne poruszanie się podczas przygotowywania posiłków idzie w parze z łatwością utrzymania przestrzeni w należytej czystości.
Białe meble kuchenne są bez wątpienia uniwersalne – idealnie sprawdzają się w najbardziej popularnych stylach aranżacyjnych. Chcąc dopasować je do konkretnego typu, wystarczy dostosować kolory blatów kuchennych. Zarówno blaty drewniane klejone z drewna litego, blaty postformingowe, jak i blaty kompaktowe Slim Line są eleganckie, atrakcyjne wizualnie i idealnie współgrają z białymi meblami kuchennymi. Wybór specyfiki powierzchni roboczej powinien być zatem uzależniony wyłącznie od tego, jaki styl aranżacji dominuje w pozostałej części mieszkania. Urządzając kuchnię, pamiętajmy, że to serce każdego wnętrza, dlatego przestrzeń powinna być zagospodarowana nie tylko funkcjonalnie, ale i stylowo.