Niebanalna sypialnia

_gfx_file_cache_Proform_SATUR2_HG9700_06_10_00_00_S_C_sc002v1_1_p_PDA024-822x585.jpg

Oryginalny zagłówek łóżka
Centralnym punktem każdej sypialni jest łóżko. Spędzamy wiele czasu na wyborze odpowiedniego - zależy Nam, żeby było wygodne, odpowiednio duże, a przy tym dobrze wyglądało i pasowało do całości aranżacji. Poza zagłówkami tapicerowanymi lub wykonanymi z drewna, jest też możliwość wyboru bardziej oryginalnego zagłówka - takie w swojej ofercie posiada marka Proform. Wezgłowia dostępne są w wielu wzorach, można je personalizować według własnych preferencji - wzbogacić wstawkami tapicerowanymi czy dodać oświetlenie. W tej aranżacji zdecydowano się na wezgłowie Saturn w białym połysku.

Maskownica grzejnikowa
Często zdarza się, że grzejnik w pomieszczeniu nie pełni funkcji dekoracyjnych i chcielibyśmy go ukryć. Dzięki marce Proform możemy to zrobić. Istnieje szeroki wybór modeli i kolorów maskownic, a co najważniejsze, możemy je dobrać do naszego wezgłowia. Tak właśnie uczyniono w tej realizacji - zastosowano dokładnie ten sam model co przy wezgłowiu, czyli maskownicę Saturn.

Miejsce do przechowywania
W każdej sypialni przydaje się miejsce, gdzie możemy przechowywać nasze rzeczy. W tej aranżacji postawiono na regał na książki. Został on zlicowany ze ścianą z cegiełki, co utworzyło ciekawy efekt wizualny. Do produkcji regału użyto płyty wiórowej laminowanej 8685 Biel Alpejska marki Kronospan.

Jodełka na podłodze
Standardowe panele laminowane zastąpiła bardzo modna w tym sezonie podłoga na wzór jodełki. W swojej ofercie panele, która można układać w jodełkę posiada między innymi firma Kronospan. Ciekawą propozycją jest dekor Dąb Haybridge K285 w ciepłym odcieniu dębu.

Czy ta sypialnia to nie idealne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu?