Przestronna łazienka

Aranżacja łazienki

Wielbiciele dużych przestrzeni chętnie decydują się w swoich domach na salon kąpielowy zamiast małej łazienki. Stwarza to wiele możliwości aranżacyjnych.
Duża łazienka może stać się prawdziwym salonem spa! Znaleźć się w niej może duża wanna, w której możemy się zrelaksować, prysznic czy duże okno. Nie zabraknie również miejsca na szafki do przechowywania wszystkich niezbędnych przedmiotów i kosmetyków.

Szafka do łazienki - z jakich materiałów?

W aranżacji użyto tego samego materiału na fronty oraz blat - płyty wiórowej laminowanej o dekorze 0164 Antracyt marki Kronospan. Jest to jedno z kilku rozwiązań, które możemy użyć w szafce łazienkowej. Podobny efekt osiągniemy decydując się na fronty z płyty MDF lakierowanej lub płyty akrylowej.

By nasz mebel był praktyczny i komfortowy w użytkowaniu zastosowano szuflady firmy Blum. Do szafki z gładkimi frontami idealnie pasuje równie prosta i elegancka szuflada Legrabox. Oprócz eleganckiego wyglądu szuflada Legrabox posiada prowadnice o doskonałych właściwościach jezdnych, zapewniające prawdziwy komfort ruchu. Co więcej, ta szuflada jest w stanie udźwignąć spory zapas kosmetyków oferując duże obciążenie dynamiczne, które wynosi 40 i 70 kg.

Panele w łazience?

Dlaczego nie! Wybierając panele winylowe lub panele laminowane uodpornione na wodę nie musisz się bać, że przy kontakcie z wodą z panelami stanie się coś złego. W łazience bez obaw zastosować możesz więc takie panele jakie w innych pomieszczeniach w domu. W naszej aranżacji użyto paneli winylowych Rocko Kronospan