Uchwyt ścianki tylnej LEGRABOX, ZB7F000S, Wys. F, Kpl., Niklowany, BLUM

Marka: Blum Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAMFE-324506
Miara jednostki sprzedaży: kpl
Waga: 0.08 kg

Uchwyt ścianki tylnej LEGRABOX, ZB7F000S, Wys. F, Kpl., Niklowany, BLUM

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Uchwyt ścianki tylnej systemu szuflad LEGRABOX firmy BLUM występuje w rożnych wysokościach i kolorach. Jest jednym z elementów do stworzenia szuflady w systemie szuflad linii LEGRABOX firmy BLUM. Wysokość i kolor uchwytu ścianki tylnej dopasowujemy do koloru i wysokości szuflady jaką chcemy stworzyć. Każda szuflada w systemie szuflad LEGRABOX firmy BLUM czy to w kuchni, pokoju, biurze nada pomieszczeniu niesamowity wygląd i design. Wykonany jest ze stali.

Szczegóły produktu:

  • Wysokość [mm]: 210.10
  • Pokrycie/Kolor: Niklowany
  • Materiał: Stal
  • Waga [kg]: 0.083
  • Pokrycie/Kolor:
    Niklowany
  • Sposób montażu:
    Na wkręty

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar