Bateria do zlewozmywaków Ambient EVO, 115.0373.950, Chrom/Czarny, FRANKE

Marka: Franke Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAGB-429097
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 3 kg

Bateria do zlewozmywaków Ambient EVO, 115.0373.950, Chrom/Czarny, FRANKE

WAŻNE!!! Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”


Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Ambient EVO firmy FRANKE posiada ceramiczną głowicę, która jest niezawodna w kontakcie z wodą. Jej minimalistyczny, zaokrąglony design nie przytłoczy kuchennej przestrzeni, a nada jej lekkości. Poza walorami estetycznymi baterie kuchenne z wyciąganą wylewką są bardzo funkcjonalne. Możemy z nich korzystać nie tylko w miejscu, gdzie myjemy naczynia. Taka bateria przykładowo daje możliwość nalania wody do garnka, który nie mieści się do zlewu. Wykonana jest w kolorze czarny mat z chromowanym wykończeniem.

Szczegóły produktu:

 • Wysokość [mm]: 409
 • Pokrycie/Kolor: Chrom/Czarny
 • Materiał: Mosiądz
 • Waga [kg]: 3,00

Karta techniczna produktu                            Katalog Franke

 • Wysokość [mm]:
  409
 • Pokrycie/Kolor:
  Chrom/Czarny
 • Materiał:
  Mosiądz

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 z późn. zm.).


Newsletter Intar