Bateria do zlewozmywaków Pescara L, 115.0575.968, Slide-in spray, Czarny Matowy, FRANKE

1441.20 zł/szt (netto)
1772.68 zł/szt (brutto)
Marka: Franke Polska Sp. z o.o.
Nr kat.: TAGB-429094
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 2.95 kg
Produkt dostępny
Ilość sztuk: 2
 • Wysyłka do 48h

Bateria do zlewozmywaków Pescara L, 115.0575.968, Slide-in spray, Czarny Matowy, FRANKE

WAŻNE!!! "Zdjęcia prezentujące oferowany towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor, usłojenie i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.”

 

Bateria Pescara Slide-in to nowoczesna bateria kuchenna z ruchomą wylewką i funkcją prysznica. Wyposażona jest w innowacyjną technologię, dzięki której wyciągana wylewka zawsze płynnie powraca na swoje miejsce. Baterię dodatkowo wyróżnia wychylenie dźwigni mieszacza do przodu, które ułatwia sterowanie strumieniem wody, również wtedy, kiedy bateria znajduje się blisko ściany, a jej elastyczne sitko prysznica znacznie ogranicza osadzanie się kamienia w przypadku twardej wody. Baterie z linii Pescara zostały zaprojektowane tak, by zachwycać nowoczesnym i eleganckim wzornictwem, a jednocześnie ułatwiać codzienne czynności w kuchni. Posiadają trwałe i nowoczesne głowice ceramiczne, zapewniające długoletnie, bezawaryjne użytkowanie. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów w kolorze czarny mat.

Szczegóły produktu:

 • Wysokość [mm]: 435
 • Pokrycie/Kolor: Czarny matowy
 • Materiał: Mosiądz
 • Waga [kg]: 2,95

Karta techniczna produktu               Katalog Franke

 • Wysokość [mm]:
  435
 • Pokrycie/Kolor:
  Czarny matowy
 • Materiał:
  Mosiądz

Zapisz się do newslettera

I bądź na bieżąco z produktami i usługami z oferty Intar!

Dane zostaną wykorzystanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę Intar sp. z o.o.


Zapisując się do newsletteru wyrażasz zgodę na wysyłanie do ciebie informacji handlowych na wskazany adres oraz na przetwarzanie twoich danych w związku z jego obsługą.
Więcej w Polityce prywatności.
Newsletter Intar