Oprawa LED do szuflad POLARUS P, POLP-764-NU-01W, Długość 764 mm, 7,7W, 12VDC, Biały neutralny, Aluminium, DESIGN LIGHT
Producent: Design Light Sp. z o.o.
Kod producenta: POLP-764-NU-01W
Nr kat.: TAEOO-416187
Miara jednostki sprzedaży: szt
Waga: 0.23 kg
Informacje bezpieczeństwa (GPSR):
Pochodzenie: Polska
Ostrzeżenia: Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci ponizej 3 lat
W przypadku problemów prosimy o kontakt: intar@intar.pl