Mała sypialnia z szafą. Aranżacje, inspiracje i pomysły na modny wystrój w 2022 roku

sypialnia_aranzacje
2023-02-24 12:03:45

Sypialnia sama w sobie może być wykorzystywana na różne sposoby, jednak wstawienie do niej zwykłej szafy sprawi, że sypialnia stanie się po części również garderobą, zyskując zupełnie nową funkcjonalność. A co, jeśli zamiast zwykłej szafy, wstawisz do swojej sypialni szafę naprawdę wyjątkową, stworzoną dokładnie pod Twoje wymagania? Czy takie rozwiązanie możliwe jest również w przypadku tych naprawdę niewielkich sypialni?

Drzwi przesuwne do szafy, która będzie pasować do Twojej sypialni

Myśląc o szafie w małej sypialni, powinieneś skupić się na szafie wykonanej na wymiar. Tylko takie rozwiązanie pozwoli Ci wykorzystać do maksimum możliwą przestrzeń, nie wywołując wrażenia ciasnoty i nieporęczności. A skoro szafa ma być zbudowana na wymiar, głównym elementem, jaki przyjdzie Ci wybrać, będą drzwi przesuwne .

Sypialnia - inspiracje

Drzwi przesuwne w tego typu szafach pełnią równie ważną rolę, co wszystkie fronty meblowe. Z tą różnicą, że fronty do szaf przesuwnych muszą być w równym stopniu estetyczne, co funkcjonalne. Nie ma tu miejsca na ustępstwa. Liczą się więc zarówno prowadnice do szafy przesuwnej, jak i wszelkie akcesoria do szafy przesuwnej. Każdy z tych elementów wybieraj rozważnie, a znajdziesz je wszystkie w naszej ofercie.

Drzwi przesuwne z lustrem, czyli połączenie praktyczności z estetyką

Aby zwiększyć funkcjonalność swojej nowej szafy, zadbaj o to w oprawie drzwi przesuwnych znalazło się lustro. Lustro w sypialni pełni zwykle tę samą rolę, co w garderobie. Decydując się na wstawienie do swojej małej sypialni szafy z drzwiami przesuwnymi wyposażonymi w lustro, tworzysz w niej typowo garderobiany kącik. Będzie to miejsce na przechowywanie i mierzenie ubrań. Ale nie tylko. Duże, umiejętnie dobrane lustro powiększa optycznie każdą przestrzeń, a jeśli szafa będzie skierowana pod odpowiednim kątem do okna, zapewnisz sobie również znacznie lepsze doświetlenie całego pomieszczenia.

Elementy współtworzące nowoczesne systemy szaf przesuwnych

Choć w każdej szafie przesuwnej to front jest elementem głównym, nie jest, z całą pewnością, elementem jedynym. W skład profesjonalnego systemu szaf przesuwnych wchodzić mogą również:

Systemy szaf przesuwanych

Wszystko to, a także pozostałe akcesoria do szaf , współtworzą system, który zapewni Ci pełną funkcjonalność i piękny wygląd Twojego nowego mebla – mebla, którym będziesz się cieszyć przez bardzo długi czas.

Jeżeli nie znalazłeś czego szukałeś to powróć do kategorii

Wróć do kategorii